Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

AMBI PUR CAR Samochodowy odświeżacz powietrza Flowers & Spring - wkład 1 szt

AMBI PUR CAR Samochodowy odświeżacz powietrza Flowers & Spring - wkład 1 szt
FriscoNowy, zapakowany
0,00
za 1 sztukę
EAN: 4084500278912
produkt wycofany
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń.

Wkład do samochodowego odświeżacza powietrza Ambi Pur Car – do użytku z systemem wentylacyjnym pojazdu.

Zapach Flowers & Spring wypełnia Twój dom przyjemnym, odświeżającym zapachem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i rozkwitające kwiaty.Nie maskuje, ale w pełni oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach. Pozostawia delikatny, świeży zapach.

Każdy wkład wystarcza na okres aż do 70 dni (na najniższym poziomie intensywności, w zwykłych warunkach prowadzenia samochodu).

Do użytku z samochodowym odświeżaczem powietrza Ambi Pur Car, sprzedawanym oddzielnie.


Składniki

Pokaż

Składniki

Linalool

Cyclamen Aldehyde

Amyl Cinnamal

Tetramethylbicyclo-2-Heptene-2-Propionaldehyde

Hexyl Salicylate

Alpha-Isomethyl Ionone

2.4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde

Delta-Damascone

Rose Ketone-2

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

7.0

Jednostka

ml

Waga brutto: 46

Wymiar liczbowy: 7.0

Rodzaj opakowania

Typ: Opakowanie typu blister

Kraj

Kraj produkcjiHiszpania
Zapakowano wHiszpania

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcje alergiczna skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu ze skóra i oczami. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRA: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU POŁKNIECIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. NIE wywoływać wymiotów.

Rozporządzenie CLP

wykrzyknik: Uwaga

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią OdourClear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń utrzymującą się nieprzerwanie aż do 30 dni. Zapach Flowers & Spring wypełnia Twój dom przyjemnym, odświeżającym zapachem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i rozkwitające kwiaty. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy, odświeżacz samochodowy Ambi Pur w pełni oczyszcza powietrze z brzydkich zapachów, pozostawiając jedynie piękną i świeżą woń. To mały, dyskretny odświeżacz powietrza, który z łatwością można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu. Dzięki nowej, wyjątkowej technologii OdourClear oczyszcza powietrze nawet z najbardziej uporczywych, nieprzyjemnych zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach – i odświeża wnętrze auta. Intensywność zapachu można regulować, ustawiając preferowaną wartość na bocznej tarczy. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. Wystarcza nawet na 30 dni, dlatego Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią. Sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią OdourClear, takich jak odświeżacze do tkanin (usuwające nieprzyjemne zapachy z siedzeń samochodu) lub odświeżacze powietrza do małych pomieszczeń w domu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3Volution, które usuwają nieprzyjemne zapachy nieprzerwanie przez 90 dni. 

Cechy

Odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią OdourClear eliminuje brzydkie zapachy i pozostawia delikatną, świeżą woń

Zapach Flowers & Spring wypełnia Twój dom przyjemnym, odświeżającym zapachem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i rozkwitające kwiaty

Zamiast maskować oczyszcza powietrze w samochodzie z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach

Pozostawia delikatny, świeży zapach

Każdy klips wystarcza na 30 dni

Można go łatwo przymocować do kratki wentylacyjnej samochodu. Regulowana intensywność zapachu umożliwia uzyskanie delikatnej świeżości

Dyskretny i stylowy

Marka

Ambi Pur

Marka: Ambi pur

Podmarka: Car3 Refills

Pochodzenie

Hiszpania

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres zwrotny

Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o. ul. Zabraniecka 20 03-872 Warsaw Poland 48225908578 Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.

Telefon/Fax kontaktowy

48225908578