
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Najwyższa jakość płynu Ludwik:
* wśród płynów do mycia naczyń Ludwik
** w porównaniu do wcześniejszych wersji płynu do naczyń Ludwik - na podstawie badań własnych Grupa Inco S.A.
najsilniejsza formuła*
do 50%** bardziej wydajny
bezwzględny dla tłuszczu
* wśród płynów do mycia naczyń Ludwik
** w porównaniu do wcześniejszych wersji płynu do naczyń Ludwik - na podstawie badań własnych Grupa Inco S.A.
Sposób użycia: Nanieść na gąbkę jedną kroplę płynu. W trakcie zmywania należy dostosować dawkę płynu do ilości naczyń oraz stopnia ich zabrudzenia. Po umyciu naczynia spłukać wodą.
| Typ | Przechowywać w temperaturze otoczenia |
ul. Wspólna 25 00-519 Warszawa
GRUPA INCO S.A. ul. Wspólna 25 00-519 Warszawa
Przechowywać poza zasięgiem dzieci
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą
| wykrzyknik | Uwaga |
Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpadów zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi. Zawiera mieszaninę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-4-izotiazolin-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Ludwik
| Marka | Ludwik |
Podmarka Premium
Najwyższa jakość płynu Ludwik: - najsilniejsza formuła* - doskonały w walce z tłuszczem - skoncentrowany - do 50% bardziej wydajny** - usuwa trudne zabrudzenia - zapewnia czyste i lśniące naczynia - posiada intensywny cytrynowy zapach - zawiera kompleks nawilżający Skin Care Factor oraz witaminy - pH neutralne dla skóry - przebadany dermatologicznie * wśród płynów do mycia naczyń Ludwik ** w porównaniu do wcześniejszych wersji płynu do naczyń Ludwik - na podstawie badań własnych Grupa Inco S.A.
www.cleanright.eu
ISO 9001 - Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością
Wyprodukowano w Polsce
Nazwa funkcjonalna Płyn do mycia naczyń
Wariant cytrynowy
Cebula 4-8 szt.
Jabłka Szampion 3-4 szt.
Czosnek 1 główka
Avocado
Mięso mielone z łopatki wieprzowej
Gruszka Konferencja 3-5 szt.
Woda mineralna niegazowana
Włoszczyzna
Rukola
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Ser Mozzarella (tarty)