Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Nowością na rynku jest Frosch Malinowy koncentrat do mycia naczyń. Jego formuła oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach, dzięki czemu poza gwarancją bezpiecznego i skutecznego użytkowania, pozwala również chronić otoczenie.
Ekologiczny koncentrat z ekstraktem z malin gwarantuje naturalne i efektywne mycie naczyń oraz skuteczne usuwanie tłuszczu, a zawarte w nim składniki charakteryzują się wysoką i szybką biodegradacją.
Pozostawia lśniąco czyste naczynia.
Opakowanie produktu wytwarzane jest z tworzywa pochodzącego z recyclingu, a po zużyciu każdą butelkę można na nowo przetworzyć.
Naturalny dla pH skóry - testowany dermatologicznie.
naturalny wyciąg z maliny skutecznie usuwa tłuszcz i brud
siła płynąca z natury
Zastosowanie - Zalecana dawka na 5 litrów wody do zmywania naczyń: brudne: 2 ml (½ łyżeczki), bardzo brudne: 3 ml (¾ łyżeczki). - Rada: Przestrzeganie zaleceń dozowania pomaga zminimalizować zużycie energii i wody oraz zmniejsza jej zanieczyszczenie.
Data ważności: 4 lata od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.
| Typ | Przechowywać w temperaturze otoczenia |
ul. Londyńska 4/3, 03-921 Warszawa,
Ekoetykieta - www.ecolabel.eu, DE/019/060
Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o., ul. Londyńska 4/3, 03-921 Warszawa, Tel.: 22 241 19 72, www.wmdp.pl, www.frosch.pl
| wykrzyknik | Uwaga |
Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość / pojemnik usuwać do autoryzowanego zakładu utylizacji odpadów.
Frosch
| Marka | Frosch |
Green Dot
Właściwości - Pozostawia lśniąco czyste naczynia. - Formuła z naturalnym wyciągami z malin skutecznie usuwa tłuszcz i brud. - Produkt testowany dermatologicznie.
Lista 9 punktów ekologii marki Frosch 1. Formuła „Zielonej Siły" zawierająca naturalne składniki aktywne intensyfikuje właściwości czyszcząco-pielęgnujące. 2. Użycie związków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego o wysokiej i szybkiej biodegradacji. 3. Maksymalnie przyjazne dla skóry rąk, testowane dermatologicznie receptury, zminimalizowany udział delikatnych środków konserwujących i starannie dobrane substancje zapachowe lub całkowita rezygnacja z nich. 4. Produkty nie zawierają fosforanów, boranów, formaldehydu, EDTA i związków halogenoorganicznych. 5. Mniejsze obciążenie środowiska dzięki ograniczeniu stosowania materiałów opakowaniowych oraz nowoczesnemu wykorzystywaniu materiałów pochodzących z recyklingu i do recyklingu przeznaczonych. 6. Produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego. 7. Trwała energooszczędna produkcja w miejscach wytwarzania, których zarządzanie ekologią posiada certyfikaty EMAS, ISO 50001 i A.I.S.E. 8. Wykorzystanie własnej instalacji uzdatniania wody, aby wypełnić najwyższe standardy higieny podczas produkcji oraz zagwarantować jak najwyższy stopień wstępnej obróbki ścieków. 9. Ponad 30 lat doświadczenia w rozwoju i produkcji przyjaznych dla środowiska środków czystość.
zrównoważony-rozwój.pl
Wyprodukowano w Niemczech.
Ekoetykieta - www.ecolabel.eu, DE/019/038
Nazwa funkcjonalna koncentrat do mycia naczyń
Wariant Malinowy
Cukinia zielona 2-3 szt.
Czosnek 1 główka
Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów
Pomarańcze sokowe 4-7 szt.
Chleb tostowy pszenny
Borówka amerykańska
Chleb tostowy pełnoziarnisty
Fasolka krajowa szparagowa żółta
Brzoskwinie ciasteczkowe 3-7szt.
Sok jabłkowy 100%
Pomidory 3-4 szt. tacka
Napój gazowany Premiere Tonic Zero
Woda mineralna niegazowana
Mleko UHT 2%
Sok pomarańczowy 100%
Passata (przecier pomidorowy)
Makaron bavette
Woda mineralna gazowana
Woda mineralna delikatnie gazowana
Naturalna woda mineralna niegazowana
Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe
Pulpa z mango alphonso
Mleko UHT 3,2%
Sok pomidorowy 100%
Lód w kostkach
Sok czerwony grejpfrut
Makaron fusili (świderki)
Sok pomidorowy 100%
Makaron spaghetti
Sałata lodowa
Płatki owsiane górskie
Makaron penne rigate (pióra nacinane)
Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy
Avocado
Makaron gnocchi
Kiełbasa śląska
Napój gazowany bez cukru
Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g)
Płatki śniadaniowe kukurydziane Corn Flakes
Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa
Ketchup łagodny (dla dzieci) bezglutenowy
Orzechy włoskie łuskane
Koncentrat pomidorowy 30%
Serek homogenizowany z laską wanilii
Pesto alla Genovese (z bazylii)
Mięso mielone z łopatki wieprzowej
Czosnek granulowany
Oliwa z oliwek extra virgin
Serek homogenizowany straciatella
Lody mango-marakuja na patyku bez cukru
Płyn do mycia naczyń Limonka 750ml
Balsam do mycia naczyń Zielona herbata
Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml
Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml
Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Lawendowy 500ml
Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Malina 500ml
Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Grejpfrut 500ml
Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Soda 500ml
Płyn do mycia Szyb w sprayu Bio Spirit 500ml
Płyn do czyszczenia WC Lawenda 750ml
Płyn do czyszczenia WC Malina 750ml
Płyn do czyszczenia WC Cytryna 750ml