Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Inne warzywa
BONDUELLE Młoda marchewka extra drobna
Bonduelle - Drobna młoda marchewka. Do obiadu i nie tylko.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

BONDUELLE Młoda marchewka extra drobna

400 g
BONDUELLE

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Delikatna w smaku młoda marchewka to niewielkie korzenie warzywa starannie dobrane pod względem rozmiarów, oczyszczone i umieszczone w zalewie, dzięki czemu są idealne do spożycia po otwarciu opakowania.

Marchewki dzięki barwie i kształtowi mogą być fantazyjnym sposobem na dekorację potraw, albo podawane na talerzu obiadowym uzupełniać kompozycję surówek o kolor czerwony i delikatny słodkawy smak.

To również świetna przekąska uzupełniająca szwedzki stół czy prywatkę podawana w miseczce, jako jeden z wariantów obok ogórków i grzybów.


BONDUELLE Młoda marchewka extra drobna


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański
bez cukru
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
98.00 kJ
1.2%
Wartość energetyczna (kcal)
23.00 kcal
1.2%
Tłuszcz (g)
0.30 g
0.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
3.40 g
1.3%
w tym cukry (g)
2.20 g
2.4%
Błonnik (g)
2.30 g
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Sól (g)
0.55 g
9.2%
Witamina A (µg)
225.00 g
28.1%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
BONDUELLE
Marka:
BONDUELLE
EAN:
3083680026154
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
400 g
Marka:
BONDUELLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BONDUELLE
EAN:
3083680026154

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Puławska 303, 02-785 Warszawa


Pozostałe informacje

Pojemność opakowania: 425 ml


Adres producenta

Bonduelle Polska S.A. ul. Puławska 303, 02-785 Warszawa www.bonduelle.pl 0 801 372 032 opłata jak za jedną jednostkę taryfikacyjną


Informacje producenta

Marka

Bonduelle


Marka standaryzowana

MarkaBonduelle

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Dodatkowe informacje

Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl

Produkty z kategorii Inne warzywa

4.9
z 26 opinii
HOUSE OF ASIA Papier ryżowy okrągły 100 g

HOUSE OF ASIA

Papier ryżowy okrągły

100 g
66,90 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2028
4.8
z 55 opinii
BEACH FLOWER Kapary hiszpańskie 100 g

BEACH FLOWER

Kapary hiszpańskie

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-06-2028
4.9
z 55 opinii
HOUSE OF ASIA Młody imbir marynowany różowy 190 g

HOUSE OF ASIA

Młody imbir marynowany różowy

190 g
50,47 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 49 opinii
HOUSE OF ASIA Liście alg morskich nori (6 szt.) 15 g

HOUSE OF ASIA

Liście alg morskich nori (6 szt.)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 51 opinii
SMAK Szczaw mielony 280 g

SMAK

Szczaw mielony

280 g
21,04 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2028
4.9
z 93 opinii
ROLNIK Seler wyborny 370 ml

ROLNIK

Seler wyborny

370 ml
16,19 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028
4.8
z 138 opinii
SMAK Sałatka grecka 510 g

SMAK

Sałatka grecka

510 g
11,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2028
4.8
z 25 opinii
MOSSO Szczaw konserwowy 300� ml

MOSSO

Szczaw konserwowy

300 ml
20,63 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2028
4.9
z 41 opinii
LA PEDRIZA Kapary 235 g

LA PEDRIZA

Kapary

235 g
49,32 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2029
4.9
z 10 opinii
LA PEDRIZA Kapary owoce 235 g

LA PEDRIZA

Kapary owoce

235 g
72,30 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2028
5.0
z 24 opinii
HOUSE OF ASIA Fasolka Edamame (ziarna soi) 400 g

HOUSE OF ASIA

Fasolka Edamame (ziarna soi)

400 g
30,98 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2029
4.9
z 36 opinii
HOUSE OF ASIA Pędy bambusa (paseczki) 225 g

HOUSE OF ASIA

Pędy bambusa (paseczki)

225 g
28,40 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2028
4.9
z 48 opinii
PROVITUS Marchewka zasmażana 480 g

PROVITUS

Marchewka zasmażana

480 g
13,52 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 47 opinii
KROKUS Kapusta czerwona modra 500 g

KROKUS

Kapusta czerwona modra

500 g
28,98 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 11 opinii
PONTI Kapary w occie winnym 95 g

PONTI

Kapary w occie winnym

95 g
144,11 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.8
z 19 opinii
BONDUELLE Bonduelki - młoda marchewka 155 g

BONDUELLE

Bonduelki - młoda marchewka

155 g
39,29 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 48 opinii
SMAK Marynowana cebulka złota 290 g

SMAK

Marynowana cebulka złota

290 g
19,28 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
5.0
z 34 opinii
METELLIANA Mieszanka 4 odmian fasoli 400 g

METELLIANA

Mieszanka 4 odmian fasoli

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 1 opinii
HOUSE OF ASIA Kiełki fasoli mung (w zalewie) 330 g

HOUSE OF ASIA

Kiełki fasoli mung (w zalewie)

330 g
26,64 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
4.2
z 5 opinii
BEACH FLOWER Pieprz zielony 100 g

BEACH FLOWER

Pieprz zielony

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2029
4.9
z 9 opinii
HOUSE OF ASIA Rzodkiew Daikon (marynowana) 350 g

HOUSE OF ASIA

Rzodkiew Daikon (marynowana)

350 g
35,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
4.9
z 23 opinii
PONTI Karczochy krojone 280 g

PONTI

Karczochy krojone

280 g
63,89 zł/kg
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 37 opinii
BRACIA ZAWADZCY Dynia w occie 500 g

BRACIA ZAWADZCY

Dynia w occie

500 g
21,18 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 17 opinii
HOUSE OF ASIA Warzywa do woka 330 g

HOUSE OF ASIA

Warzywa do woka

330 g
29,67 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
4.8
z 5 opinii
DIAMOND Pędy bambusa (paski) 227 g

DIAMOND

Pędy bambusa (paski)

227 g
18,46 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
4.9
z 19 opinii
IPOSEA Karczochy w oleju słonecznikowym 314 ml

IPOSEA

Karczochy w oleju słonecznikowym

314 ml
67,80 zł/l
Cena21,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 7 opinii
LE BARON Szparagi białe w zalewie 330 g

LE BARON

Szparagi białe w zalewie

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2028
5.0
z 7 opinii
MIYAKO Imbir biały marynowany (krojony) 190 g

MIYAKO

Imbir biały marynowany (krojony)

190 g
40,47 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2028

Produkty marki BONDUELLE

5.0
z 33 opinii

25% taniej

BONDUELLE Czerwona fasola 310 g

BONDUELLE

Czerwona fasola

310 g
19,32 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2029
5.0
z 258 opinii
BONDUELLE Groszek zielony mrożony 400 g

BONDUELLE

Groszek zielony mrożony

400 g
21,22 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 241 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa żółta cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa żółta cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 28 opinii

21% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

340 g
20,26 zł/kg
Cena promocyjna6,89 zł
8,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 224 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cała mrożona

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 63 opinii
BONDUELLE Zupa krem z dyni 400 g

BONDUELLE

Zupa krem z dyni

400 g
21,22 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 267 opinii

16% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 90 opinii
BONDUELLE Mieszanka chińska mrożona 400 g

BONDUELLE

Mieszanka chińska mrożona

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 104 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.8
z 88 opinii
BONDUELLE Szpinak w liściach mrożony 400 g

BONDUELLE

Szpinak w liściach mrożony

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 37 opinii
BONDUELLE Ryż w 100% z kalafiora 400 g

BONDUELLE

Ryż w 100% z kalafiora

400 g
21,22 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 42 opinii

18% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

340 g
20,56 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.9
z 51 opinii
BONDUELLE Zupa krem z zielonych warzyw 400 g

BONDUELLE

Zupa krem z zielonych warzyw

400 g
21,22 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 18 opinii
BONDUELLE Warzywne Burrito z ryżem 400 g

BONDUELLE

Warzywne Burrito z ryżem

400 g
25,72 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 35 opinii
BONDUELLE Zupa krem kalafiorowa 400 g

BONDUELLE

Zupa krem kalafiorowa

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 43 opinii
BONDUELLE Ryż w 100% z brokuła 400 g

BONDUELLE

Ryż w 100% z brokuła

400 g
20,72 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store