Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy cienkie
Cienkie klasyczne
KORONA Kiełbasa podwawelska - kawałek
Kiełbasa podwawelska wyróżnia się niezwykłym smakiem. Doskonale pasuje do pieczywa i nie tylko.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 84 opinii

KORONA Kiełbasa podwawelska - kawałek

~1.2 kg
KORONA

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kiełbasa podwawelska jest wędliną produkowaną z mięsa wieprzowego, charakteryzującą się małą zawartością tłuszczu i grubą, zwartą konsystencją o delikatnym smaku przypraw.


Wędlina doskonale sprawdzi się na zimno, jako dodatek do pieczywa, ale może też być spożywana podgrzana w wodzie, usmażona z cebulką lub jako składnik dania jednogarnkowego czy zapiekanki. To idealny prowiant na ognisko lub grill.


Kiełbasa podwawelska to wartościowe urozmaicenie codziennych posiłków, dostarczające odpowiedniej porcji tłuszczu i białka zapewniającego wiele energii do codziennego funkcjonowania.

Produkt świeży. Zalecamy spożyć w ciągu dwóch dni od momentu dostawy.

Produkty są krojone i zapakowane w pergamin przez przez naszych dostawców tuż przed odbiorem zamówienia. Każde opakowanie posiada etykietę Frisco.


KORONA Kiełbasa podwawelska - kawałek


Produkt wycofany
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
84 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
82%
4
18%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
zgodne z opisem
12.08.2024
0
0
JADWIGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża, smaczna.Dobra na surowo., jak i ba goraco
11.03.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój mąż bardzo lubi
29.01.2024
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra w smaku
16.01.2024
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna i świeża jak zawsze. Polecam niska cena.
15.01.2024
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry smak i zapach no i tanio
12.12.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra
06.12.2023
0
0
Liwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Całkiem dobra kiełbasa, ale do zjedzenia tylko po obróbce termicznej, bo jest dość tłusta
23.11.2023
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna i świeża kiełbasa.
13.11.2023
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
DOBRY SMAK
14.10.2023
0
0
kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna kuelbasa.
11.09.2023
0
0
Igor
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość, wygląd i "użyteczność" adekwatne do ceny.
22.08.2023
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża. Polecam
21.08.2023
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra cena
05.07.2023
0
0
kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiełbasa smaczna , jak na taka cenę, polecam na gorąco
20.06.2023
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok smaczna i świerza
28.05.2023
0
0
Inez
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra smakowo i chuda.. Ładnie podsycha
03.05.2023
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna i czuć wędzonym. Szkoda tylko, że cena jest wyższa.
02.05.2023
0
0
Marika
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża i smaczna.
13.04.2023
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
w porządku
28.03.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.2 kg
Dostawca:
CM
Marka:
KORONA
EAN:
293270
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
1.2 kg
Marka:
KORONA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
CM
EAN:
293270

Produkty z kategorii Cienkie klasyczne

4.9
z 539 opinii
DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
37,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
5.0
z 15 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa śląska z szynki Zero - E 350 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa śląska z szynki Zero - E

350 g
51,40 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 60 opinii
DOLINA DOBRA Winerki 160 g

DOLINA DOBRA

Winerki

160 g
44,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 165 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 24 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa z karkówką 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa z karkówką

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 24 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa gospodarska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa gospodarska

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.8
z 6 opinii
INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne 240 g

INDYKPOL

Kiełbaski Szlachetne

240 g
45,79 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.8
z 12 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa francuska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa francuska

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 232 opinii
MORLINY Kiełbasa podwawelska 520 g

MORLINY

Kiełbasa podwawelska

520 g
35,56 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 120 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g)

~300 g
72,63 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 569 opinii
MORLINY Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka 400 g

MORLINY

Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka

400 g
32,23 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.8
z 272 opinii
MORLINY Kiełbasa śląska 550 g

MORLINY

Kiełbasa śląska

550 g
29,80 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.8
z 137 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska z szynki 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska z szynki

500 g
32,18 zł/kg
Cena16,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.8
z 81 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa podwawelska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa podwawelska - kawałek

~300 g
45,63 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
4.8
z 99 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa z beczki - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa z beczki - kawałek

~300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 42 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa śląska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa śląska - kawałek

~300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 27 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa staropolska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa staropolska - kawałek

~300 g
49,63 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
TARCZYŃSKI Kiełbaski Bez Osłonki Drobiowe 200 g 200 g

TARCZYŃSKI

Kiełbaski Bez Osłonki Drobiowe 200 g

200 g
35,45 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.8
z 110 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa krucha ze wsi - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa krucha ze wsi - kawałek

~300 g
52,30 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
STARA WĘDZARNIA Kiełbasa krucha 120 g

STARA WĘDZARNIA

Kiełbasa krucha

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 119 opinii
OLEWNIK Kiełbasa podwawelska z szynki 400 g

OLEWNIK

Kiełbasa podwawelska z szynki

400 g
43,72 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 60 opinii
OLEWNIK Kiełbasa wiejska (296g-444g) 370 g

OLEWNIK

Kiełbasa wiejska (296g-444g)

370 g
39,97 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
4.9
z 90 opinii
OLEWNIK Kiełbasa śląska extra 500 g

OLEWNIK

Kiełbasa śląska extra

500 g
41,58 zł/kg
Cena20,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.5
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa wiejska BIO 200 g 200 g

WASĄG

Kiełbasa wiejska BIO 200 g

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.9
z 76 opinii
MORLINY Kiełbasa morlińska 600 g

MORLINY

Kiełbasa morlińska

600 g
36,65 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.7
z 141 opinii
OLEWNIK Kiełbasa podwawelska z szynki (200g-300g) 250 g

OLEWNIK

Kiełbasa podwawelska z szynki (200g-300g)

~250 g
38,76 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.9
z 91 opinii
OLEWNIK Kiełbasa swojska 180 g

OLEWNIK

Kiełbasa swojska

180 g
53,28 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.8
z 13 opinii
GROT Kiełbasa grotowska z szynki (480g-720g) 600 g

GROT

Kiełbasa grotowska z szynki (480g-720g)

~600 g
54,82 zł/kg
Cena32,89 zł
Do koszyka
4.4
z 36 opinii
OLEWNIK Kiełbasa głogowska z szynki 454 g

OLEWNIK

Kiełbasa głogowska z szynki

~454 g
39,85 zł/kg
Cena18,09 zł
Do koszyka
4.7
z 60 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kiełbasa śląska Ekstra 300 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kiełbasa śląska Ekstra

~300 g
39,63 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store