Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy

Odbierz 150 zł
20 LAT FRISCO
Gazetka FRISCO
Zwróć butelki
Nivea
Actimel&Fantasia
Czyste pranie

Zakupy z Frisco są proste!

Szybkie i wygodne zakupy spożywcze są w zasięgu kilku kliknięć. Załóż konto i zacznij robić zakupy na własnych zasadach czyli...jak chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz!

1

Zarezerwuj dostawę

Zaloguj się, by wybrać odpowiedni termin dostawy

2

Dodaj produkty

Przejrzyj kategorie sklepu i dodaj to, co Cię interesuje

3

Opłać zamówienie

Dopasuj sposób płatności i opłać zamówienie w koszyku

4

Odbierz zakupy

Zakupy dostarczymy na wskazany przez Ciebie adres

Koszty i obszary dostaw

Sprawdź warunki darmowej dostawy. Dostawa Frisco Vanem jest dostępna w wybranych aglomeracjach.

Czytaj więcej

Metody płatności

Wybierz dogodną metodę płatności. Płać online lub kartą przy odbiorze.

Czytaj więcej

Kategorie najczęściej wybierane

Przejrzyj kategorie szczególnie lubione przez naszych Klientów i zacznij komponować swój koszyk!

Warzywa i owoce

Wszystkie produkty
4.8
z 7296 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 3838 opinii

26% taniej

FRISCO FRESH Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g)

~600 g
6,48 zł/kg
Cena promocyjna2,89 zł
3,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4166 opinii

21% taniej

FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2499 opinii

35% taniej

FRISCO FRESH Brokuł 500 g

FRISCO FRESH

Brokuł

500 g
11,98 zł/kg
Cena promocyjna3,89 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2608 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
4,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 1610 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

~650 g
4,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2055 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 991 opinii

18% taniej

FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
11,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 365 opinii
FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,35 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 946 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Seler naciowy 300 g

FRISCO FRESH

Seler naciowy

300 g
15,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
5,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Odbierz 40 zł na pierwsze zakupy
Po zalogowaniu kupon będzie czekał na Ciebie w sekcji Kupony Rabatowe
Zaloguj się

Spiżarnia

Wszystkie produkty
4.9
z 1269 opinii

23% taniej

KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia

1 l
5,99 zł/l
Cena promocyjna5,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2028
5.0
z 465 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
12,47 zł/kg
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2029
5.0
z 271 opinii

16% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 310 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory krojone bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 246 opinii
LUBELLA Makaron spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron spaghetti

400 g
9,72 zł/kg
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
4.9
z 226 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2027
4.9
z 576 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe 920 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe

920 g
9,23 zł/kg
8,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 240 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2028
5.0
z 347 opinii

15% taniej

KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027

Napoje

Wszystkie produkty
5.0
z 579 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany woda źródlana

9 l
1,93 zł/l
Cena17,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
4.9
z 376 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 420 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 417 opinii
COCA-COLA ZERO Napój gazowany 1.5 l

COCA-COLA ZERO

Napój gazowany

1.5 l
4,33 zł/l
4,56 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
5.0
z 428 opinii
COCA-COLA Napój gazowany 1.5 l

COCA-COLA

Napój gazowany

1.5 l
4,79 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 321 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 199 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 172 opinii
PEPSI-COLA ZERO CUKRU Napój gazowany bez cukru 1.5 l

PEPSI-COLA ZERO CUKRU

Napój gazowany bez cukru

1.5 l
4,19 zł/l
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 416 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Słodycze, przekąski, bakalie

Wszystkie produkty
5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 235 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.9
z 215 opinii
WEDEL Czekolada mocno gorzka 80% 80 g

WEDEL

Czekolada mocno gorzka 80%

80 g
99,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
4.9
z 177 opinii

15% taniej

BESKIDZKIE Paluchy z sezamem 100 g

BESKIDZKIE

Paluchy z sezamem

100 g
22,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,29 zł
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 106 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi i rodzynkami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi i rodzynkami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027
4.9
z 175 opinii
LAJKONIK Paluszki słone 200 g

LAJKONIK

Paluszki słone

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
5,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
5.0
z 189 opinii
BESKIDZKIE Paluszki z solą 240 g

BESKIDZKIE

Paluszki z solą

240 g
16,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027

Z piekarni i cukierni

Wszystkie produkty
4.9
z 75 opinii
CASA DEL SUR Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
4.9
z 62 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenno-kukurydziana - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenno-kukurydziana - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 168 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 66 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenno-orkiszowa - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenno-orkiszowa - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.8
z 796 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pełnoziarnisty 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pełnoziarnisty

500 g
14,58 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.8
z 749 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pszenny 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pszenny

500 g
13,38 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 158 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy maślany 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy maślany

500 g
15,78 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 452 opinii
FUNTASTIC Tortilla pszenna - 20 cm (8 szt.) 296 g

FUNTASTIC

Tortilla pszenna - 20 cm (8 szt.)

296 g
24,97 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 198 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy sandwich pszenny 750 g

DAN CAKE

Chleb tostowy sandwich pszenny

750 g
10,65 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 195 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy sandwich pełnoziarnisty 750 g

DAN CAKE

Chleb tostowy sandwich pełnoziarnisty

750 g
10,65 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

Wybierz to, co u nas najlepsze

Sekcje tematyczne, garść inspiracji, najlepszych okazji oraz nowości.

Promocje

Wszystkie promocje
BEBIKO Junior 5 Odżywcza formuła na bazie mleka dla przedszkolaka 550 g

BEBIKO

Junior 5 Odżywcza formuła na bazie mleka dla przedszkolaka

550 g
63,62 zł/kg
Cena promocyjna34,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
5.0
z 14 opinii
viGO! Rękawice nitrylowe EXTRA MOCNE czarne M 20szt 1 szt

viGO!

Rękawice nitrylowe EXTRA MOCNE czarne M 20szt

1 szt
13,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2031
5.0
z 152 opinii

18% taniej

LURPAK Premium Miks Lekko Solony 200 g

LURPAK Premium

Miks Lekko Solony

200 g
37,45 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
9,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.9
z 81 opinii

32% taniej

KARTIKA Ręcznik papierowy Silver 3-warstwowy 210 listków 1 szt

KARTIKA

Ręcznik papierowy Silver 3-warstwowy 210 listków

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 125 opinii

17% taniej

FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
5.0
z 20 opinii

18% taniej

BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe)

30 g
149,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
5.0
z 32 opinii

28% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z pigwą 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z pigwą

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
5.0
z 45 opinii

17% taniej

ALMIGHURT Jogurt z makiem i marcepanem 500 g

ALMIGHURT

Jogurt z makiem i marcepanem

500 g
17,98 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
10,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
5.0
z 43 opinii

16% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2029
5.0
z 2 opinii
INKA Barista owsiane o smaku waniliowym 1 l

INKA

Barista owsiane o smaku waniliowym

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027
4.9
z 39 opinii

26% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 14 opinii

32% taniej

KRESTO Pistacje prażone (bez dodatku soli) 100 g

KRESTO

Pistacje prażone (bez dodatku soli)

100 g
89,90 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
13,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.7
z 30 opinii

20% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
4.9
z 41 opinii

32% taniej

REGINA Chusteczki higieniczne 10x9szt 1 szt

REGINA

Chusteczki higieniczne 10x9szt

1 szt
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
10,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
4.8
z 26 opinii

29% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 250 g

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
18,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.8
z 13 opinii

24% taniej

HAAGEN-DAZS Lody mango z sosem malinowym 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody mango z sosem malinowym

460 ml
41,28 zł/l
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
24,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
4.9
z 72 opinii

28% taniej

MOLA Delikatna Papier toaletowy 8 szt. 1 szt

MOLA Delikatna

Papier toaletowy 8 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
13,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2031
5.0
z 42 opinii

27% taniej

KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
4.8
z 6 opinii

17% taniej

KAMIS Przyprawa do dań z fasoli 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z fasoli

20 g
124,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,49 zł
2,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2029

22% taniej

E Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań 3000g 3 kg

E

Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań 3000g

3 kg
15,00 zł/kg
Cena promocyjna44,99 zł
57,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 21 opinii

20% taniej

QF Pulpa z marakui flavicarpa 170 g

QF

Pulpa z marakui flavicarpa

170 g
47,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

Nowości

Wszystkie nowości
4.0
z 1 opinii
LORENZ Monster Munch Monster Munch Original Czarny Duszek 100 g

LORENZ Monster Munch

Monster Munch Original Czarny Duszek

100 g
78,90 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
LAJKONIK Talarki o smaku kwaśnej śmietany z cebulką 100 g

LAJKONIK

Talarki o smaku kwaśnej śmietany z cebulką

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
4.3
z 3 opinii
Nowość
FROSTA Air Fryer mac&cheese z brokułem 350 g

FROSTA

Air Fryer mac&cheese z brokułem

350 g
33,40 zł/kg
Cena promocyjna11,69 zł
11,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-06-2027
Nowość
WEDEL Czekolada mleczna porzeczkowa 100 g

WEDEL

Czekolada mleczna porzeczkowa

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos Sweet Chili 440 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos Sweet Chili

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2027
4.8
z 4 opinii
Nowość
DANIO Serek homogenizowany waniliowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy

150 g
14,67 zł/kg
2,79 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
JBB BAŁDYGA KIEŁBASKI SKOLIMKI Z SZYNKI 220 G 220 g

JBB BAŁDYGA

KIEŁBASKI SKOLIMKI Z SZYNKI 220 G

220 g
27,23 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 1 opinii
Nowość
OSHEE Vitamin Lemonade Napój niegazowany o smaku maliny i grejpfruta ZERO 555 ml

OSHEE Vitamin Lemonade

Napój niegazowany o smaku maliny i grejpfruta ZERO

555 ml
8,45 zł/l
Cena4,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
WEDEL Krem Czekotubka o smaku WW klasyk 50 g

WEDEL

Krem Czekotubka o smaku WW klasyk

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
SUEMPOL Łosoś coho plastrowany 100 g

SUEMPOL

Łosoś coho plastrowany

100 g
121,40 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,14 zł
13,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
Nowość
NORDCRUNCH Płatki śniadaniowe HAPPY LEO - kółeczka żytnio-owsiane z kakao BIO 150 g

NORDCRUNCH

Płatki śniadaniowe HAPPY LEO - kółeczka żytnio-owsiane z kakao BIO

150 g
51,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,75 zł
8,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028
Nowość
SOKOŁÓW Kabanosy pleśniowe 80g 80 g

SOKOŁÓW

Kabanosy pleśniowe 80g

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
Nowość
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos Mac&Cheese Jalapeno 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos Mac&Cheese Jalapeno

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-03-2027
Nowość
BAMBINO RODZINA Kojąca pianka do higieny intymnej 250 ml

BAMBINO RODZINA

Kojąca pianka do higieny intymnej

250 ml
96,76 zł/l
Cena24,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
Nowość
BOOSTO Odplamiacz precyzyjny Omega 80 ml

BOOSTO

Odplamiacz precyzyjny Omega

80 ml
124,88 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2031
Nowość
BOOSTO Listki piorące do tkanin białych 1 szt

BOOSTO

Listki piorące do tkanin białych

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2031
Nowość
SOMAT Kapsułki do zmywarki All in One Extra 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki All in One Extra

1 szt
Cena51,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
Nowość
NORDCRUNCH Płatki śniadaniowe BREAKFAST PRO - kulki żytnio-grochowe z miodem i cynamonem BIO 150 g

NORDCRUNCH

Płatki śniadaniowe BREAKFAST PRO - kulki żytnio-grochowe z miodem i cynamonem BIO

150 g
51,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,75 zł
8,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
FROSCH Tabletki Sodowe do zmywarki 1 szt

FROSCH

Tabletki Sodowe do zmywarki

1 szt
Cena45,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2030

Oferty

Bestsellery

Wszystkie bestsellery
4.9
z 1023 opinii
KURCZAK SIELSKI Filet z piersi z kurczaka 480-720g 600 g

KURCZAK SIELSKI

Filet z piersi z kurczaka 480-720g

~600 g
38,65 zł/kg
friscontowa cena
Cena23,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 2801 opinii
FRISCO FRESH Ogórki gruntowe (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki gruntowe (480g-720g)

~600 g
6,65 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 2039 opinii
DOLINA DOBRA Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów

100 g
71,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.8
z 4807 opinii
FRISCO FRESH Pomidory malinowe 3-4szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Pomidory malinowe 3-4szt. (480g-720g)

~600 g
8,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 2055 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 680 opinii
WYBIEGANE KURY Jaja ekologiczne - 10 szt. BIO 1 szt

WYBIEGANE KURY

Jaja ekologiczne - 10 szt. BIO

1 szt
Cena16,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 1047 opinii
MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
29,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
5.0
z 437 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
41,52 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 719 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana 9 l

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana

9 l
2,13 zł/l
Cena19,14 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.9
z 1269 opinii

23% taniej

KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia

1 l
5,99 zł/l
Cena promocyjna5,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2028
4.9
z 582 opinii

43% taniej

FOXY Mega Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt. 1 szt

FOXY Mega

Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt.

1 szt
Cena promocyjna3,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 247 opinii
POLMLEK Twaróg półtłusty 250 g

POLMLEK

Twaróg półtłusty

250 g
17,16 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 2666 opinii
FRISCO FRESH Czosnek biały 1 główka Polski 30 g

FRISCO FRESH

Czosnek biały 1 główka Polski

30 g
99,67 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2029
4.9
z 658 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski wysokobiałkowy

200 g
18,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
5.0
z 631 opinii
POLSKIE MŁYNY Mąka pszenna Szymanowska (typ 480) 1 kg

POLSKIE MŁYNY

Mąka pszenna Szymanowska (typ 480)

1 kg
3,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
4.7
z 627 opinii
FRISCO FRESH Śliwki deserowe ciemne (560g-840g) 700 g

FRISCO FRESH

Śliwki deserowe ciemne (560g-840g)

~700 g
7,84 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 796 opinii
FIT&EASY Szpinak myty 200 g

FIT&EASY

Szpinak myty

200 g
29,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 489 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 450 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

450 g
18,42 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
4.8
z 2248 opinii
FRISCO FRESH Sałata masłowa 145 g

FRISCO FRESH

Sałata masłowa

145 g
22,00 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,19 zł
Do koszyka
4.9
z 754 opinii
MLEKPOL Ser Królewski z Kolna w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Królewski z Kolna w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026

Zakupy spożywcze online — wybierz Frisco.pl

Rozwiń

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store