Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

PARANA ORGANIC FAIR TRADE Kawa ziarnista BIO 1 kg

Kawa ziarnista BIO

PARANA ORGANIC FAIR TRADE Kawa ziarnista BIO 1 kg
FriscoNowy, zapakowany
0,00
za 1 szt. / 1 kg
0,00 / kg
EAN: 8025287006219
produkt wycofany
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Caffe Parana Organic Fairtade to organiczna kawa ziarnista 100% arabika wyróżniona certyfikatem FAIRTRADE.


Kawa Caffe Parana Organic Fairtrade 100% arabika, to specjalna mieszanka przygotowana dla kawoszy, którzy poszukują kaw organicznych najwyższej jakości. Ziarna arabiki są zbierane ręcznie, a następnie starannie selekcjonowane, żeby uzyskać wyjątkowe walory czarnego napoju. Organic Fairtrade to blend kawowy stworzony z ziaren wyprodukowanych na plantacjach w Meksyku, Nikaragui oraz Hondurasie. Oznakowanie produktu certyfikatem Fairtrade oznacza, że pracownicy w tych miejscach są godziwie opłacani oraz nie łamie się ich praw. Dodatkowo na plantacjach tych nie wykorzystuje się sztucznych nawozów, czy innego rodzaju środków chemicznych. Dlatego też, zielone ziarno trafiające do palarni jest w pełni ekologiczne oraz wartościowe.


Organiczna arabika marki Parana zapewnia słodkawy, delikatny smak z wyczuwalnymi kwiatowymi aromatami. Atrakcyjne nuty kakao z odrobiną ostrości pozostawiają przyjemny posmak w ustach uzupełniony przez pyszna wanilię. Organic Fairtrade to kawa ziarnista o doskonałym balansie, zaskakującym aromacie oraz ujmującej słodyczy. Czarny napój przygotowany z tych ziaren jest intensywny i aromatyczny, dzięki czemu zapewnia niezapomniane wrażenia smakowe.

Parana Organic Fairtrade to starannie stworzona mieszanka ziaren doskonałej arabiki, która z pewnością zadowoli miłośników kaw organicznych. Próbując tego produktu zachwycisz się bogactwem nut aromatycznych, jakie może zapewnić świetna kawa. Jest to wyjątkowa kawa premium będąca kwintesencją włoskiego spojrzenia na czarny napój.


Kup w pełni organiczną kawę Parana Organic Fairtade, żeby rozsmakować się w jej niepowtarzalnym smaku.


Kompozycja: 100% arabika
Stopień wypalenia: średni
Zawartość kofeiny: niska Podmiot odpowiedzialny

Pokaż
ERDE