COSI COME Ketchup z żółtych pomidorów śliwkowych

190 g
FriscoNowy, zapakowany
0 gr
0,00 zł / kg
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Ketchup jest najpopularniejszym na świecie produktem na bazie pomidorów. Cieszy się uznaniem wśród dorosłych i dzieci. Ketchup z żółtych pomidorów jest ciekawszą i smaczniejszą  alternatywą dla tradycyjnego, a na pewno stanowi interesujący wizualny dodatek na talerzu. Posiada bardzo dobry skład, ponieważ żółte pomidorki są znacznie słodsze przez co produkt zawiera mniej cukru. Ketchup z żółtych pomidorów Cosi Come to jeden z flagowych produktów tej firmy. Ich wyroby słyną z wysokiej jakości i wyjątkowego smaku. Przetwory pomidorowe są produkowane według wieloletnich, tradycyjnych przepisów. Najważniejszym elementem są pomidory, które pozyskują tylko z wybranych gospodarstw spełniających ich wysokie standardy. Odpowiednia uprawa, ręczne zbiory, skrupulatna selekcja i wyspecjalizowana droga produkcji sprawiają, że produkty Cosi Come takie jak ketchup z żółtych pomidorów są wyjątkowo smaczne. 


Produkty tej marki charakteryzują się bardzo dobrym składem. Nie zawierają konserwantów ani wspomagaczy smaku. Ketchup z żółtych pomidorów swój aromat i słodkość zawdzięcza naturze, dzięki czemu można je śmiało zaserwować najmłodszym. Produkt ten nie zawiera glutenu.


COSI COME Ketchup z żółtych pomidorów śliwkowych

Produkt wycofany
Skład i alergeny
Wartości odżywcze
Parametry
Cena za kg:
0,00 / kg
Producent:
SMAKI POŁUDNIA
Waga:
190 g
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
COSI COME
EAN:
8017995202397
Przygotowywanie i przechowywanie