Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Niska zawartość TŁUSZCZU! Tradycyjne pyzy w wegańskim wydaniu. W składzie: szpinak, brokuły, ziemniaki. Jedyny taki produkt na rynku!
niska zawartość tłuszczu
1. Zamrożone pyzy wyjmij z opakowania i wrzuć do około 3 litrów wrzącej, osolonej wody. Następnie pyzy delikatnie przemieszaj, aby nie przylegały do dna. 2. Od chwili kiedy pyzy zaczną wypływać na powierzchnię wody, gotuj je na wolnym ogniu przez około 5-7 minut. 3. Ugotowane pyzy wyjmij z wody i podaj je tak jak lubisz. Możesz polać sosem i udekorować szczypiorkiem.
Warunki przechowywania: - w temperaturze -6 °C: 1 tydzień - w temperaturze -12 °C: 1 miesiąc - w temperaturze poniżej -18 °C: do końca daty minimalnej trwałości podanej wyżej na opakowaniu. Chronić przed rozmrożeniem. Wyrób rozmrożony nie kwalifikuje się do powtórnego zamrożenia.
w temperaturze -6 °C: 1 tydzień
w temperaturze -12 °C: 1 miesiąc
w temperaturze poniżej -18 °C: Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podane w polu kodowym z tyłu opakowania.
Sposób przygotowania:
1. Zamrożone pyzy wyjmij z opakowania i wrzuć do około 3 litrów wrzącej, osolonej wody. Następnie pyzy delikatnie przemieszaj, aby nie przylegały do dna.
2. Od chwili kiedy pyzy zaczną wypływać na powierzchnię wody, gotuj je na wolnym ogniu przez około 5 – 7 minut.
3. Ugotowane pyzy wyjmij z wody i podaj je tak jak lubisz. Możesz polać sosem i udekorować szczypiorkiem.
ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz Polska
Iglotex SA ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz Polska tel. (+48) 58 582 42 59 fax (+48) 58 582 43 81 www.iglotex.pl
Proste Historie
| Marka | Proste Historie |
Podmarka Vegan
Wstęga Möbiusa
V-Label (European Vegetarian Union)
Proste, że wegańskie Z czym kojarzy Ci się kuchnia wegańska? Bo nam z radością i otwartością na nowe smaki. Z poszukiwaniem rozwiązań. Z kolorami i odwagą. Z dbałością o zdrowie. Z troską o planetę... Doceniamy to i dlatego chcemy, by kojarzyła się także z ulubionymi daniami dostępnymi teraz w nowej, ciekawej, a jednocześnie równie smakowitej wersji. Odpowiedni dla wegan.
Proste Historie - dobre dla planety i dla Ciebie! Proste Historie to gotowanie z kilku składników połączonych w pyszne, domowe danie. Prostymi Historiami dzielimy się codziennie przy wspólnym stole. Poznaj jedną z nich.
Te i wiele innych przepisów znajdziesz na: prostehistorie.com.pl instagram.com/prostehistorie facebook.com/prostehistorie infolinia 801 801 188 Opłata zgodna z taryfą Twojego operatora.
Pyzy ze szpinakiem i z brokułami w zielonym sosie i posypką z migdałów 1 op. pyz ze szpinakiem i brokułami 2 łyżki oleju rzepakowego 3 ząbki czosnku 2 dymki 1 łyżeczka curry 400 ml mleka kokosowego 4 łyżki sosu sojowego 1 łyżeczka cukru 200 g liści szpinaku 1 cytryna, natka kolendry 3 łyżki płatków drożdżowych 3 łyżki płatków migdałowych ½ łyżeczki soli - Na patelni rozgrzewamy olej. Wrzucamy czosnek, dymkę i curry. Smażymy 5 minut. - Dodajemy szpinak i po 2 minutach mleko kokosowe, sos sojowy, cukier, skórkę z cytryny. Dusimy 5 minut. Miksujemy na gładko dodając kolendrę. - Przygotowujemy pyzy zgodnie z instrukcją. - W blenderze łączymy płatki migdałowe, drożdżowe i sól. - Pyzy podajemy w gorącym sosie, posypane migdałową kruszonką.
Ogórki krótkie 2-4 szt.
Avocado Hass dojrzałe
Rzodkiewka pęczek
Masło extra
Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia
Niegazowany woda źródlana
Cukier biały
Napój gazowany
Naturalna niegazowana woda mineralna
Woda mineralna niegazowana
Winogrona jasne
Napój gazowany
Kiełbasa biała parzona 100% Polskiego Mięsa
Majonez dekoracyjny
Sok 100% Pomarańcza
Mleko UHT 3,2%
Pomarańcze sokowe 4-7 szt.
Cytryny luz 4-6 szt.
Twaróg Sernikowy (wiaderko)
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Ser żółty Gouda (plastry)
Ogórki kiszone BIO
Chrzan
Sok 100% Jabłko
Włoszczyzna
Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)
Czekolada klasyczna gorzka 64%
Mąka pszenna tortowa (typ 450)
Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa
Ser Gouda w kawałku
Mocny Gaz Woda źródlana
Ogórki konserwowe
Seler naciowy
Passata (przecier pomidorowy)
Pomidory krojone bez skórki
Mleko UHT bez laktozy 1,5 %
Serek twarogowy śmietankowy
Ser Królewski z Kolna w plastrach
Sałata lodowa
Boczek surowy wędzony - plastry
Boczek surowy wędzony w kostce
Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)
Ser Mascarpone
Szynka bez konserwantów
Serek śmietankowy Łaciaty naturalny
Zielone brokuły różyczki
Słodkie truskawki
Brukselka
Marchewka z groszkiem
Słodkie maliny
Owoce lasów i sadów
Lód w kostkach
Słodka marchewka kostka
Mini marchewka
Włoszczyzna cięta
Soczyste wiśnie bez pestek
Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe
Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe
Frytki proste do piekarnika bezglutenowe
Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe
Zupa krupnik polski z kaszą jęczmienną