Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Długi
Spaghetti
BARILLA Colezzione Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti)
Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti) Colezzione BARILLA 500g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 25 opinii

BARILLA Colezzione Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti)

500 g
BARILLA
Włochy

Cena9,39 zł
18,78 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bucatini to makaron typowy dla środkowych Włoch, a zwłaszcza okolic Rzymu. Ten rodzaj pasty to idealna synteza długiego makaronu - ze względu na rozmiar i krótkiego - ze względu na charakterystyczny otwór w środku.
Bucatini to odpowiednia baza dla gęstych, bogatych w składniki sosów.


BARILLA Colezzione Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti)


Produkt dostępny
Data przydatności: 01.02.2029
Dostępne warianty
BARILLA Colezzione Makaron Orecchiette Pugliesi
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1521.00 kJ
18.1%
Wartość energetyczna (kcal)
359.00 kcal
18.0%
Tłuszcz (g)
2.00 g
2.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
71.00 g
27.3%
w tym cukry (g)
3.50 g
3.9%
Błonnik (g)
3.00 g
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
16%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze do spaghetti, sos otula i wypełnia.
25.09.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Domena dla gotowania dla męża
03.07.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.12.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
MAGDALENA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.10.2025
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,78 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BARILLA POLAND
Marka:
BARILLA
EAN:
8076800315097
Cena za kg:
18,78 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
BARILLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BARILLA POLAND
EAN:
8076800315097

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

Do 1 litra wody dodać 7 g soli i 100 g makaronu, gotować przez 8 minut. Po ugotowaniu makaron odcedzić i podawać np. z sosem Barilla Basilico lub Barilla Pesto alla Genovese.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości i numer partii na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa


Adres producenta

Barilla G. e R. Fratelli - Società per Azioni, Via Mantova 166, 43122 Parma, Italy


Adres dystrybutora

BARILLA POLAND Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa, www.barilla.pl


Informacje producenta

Marka

Barilla


Marka standaryzowana

MarkaBarilla

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa

Produkty z kategorii Długi

5.0
z 243 opinii
LUBELLA Makaron spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron spaghetti

400 g
9,72 zł/kg
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
4.8
z 13 opinii
LUBELLA Makaron orkiszowy - spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron orkiszowy - spaghetti

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
5.0
z 223 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Spaghetti No 6 - tradycyjne spaghetti 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Spaghetti No 6 - tradycyjne spaghetti

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2029
5.0
z 217 opinii
BARILLA Makaron spaghetti 500 g

BARILLA

Makaron spaghetti

500 g
12,98 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029
4.9
z 58 opinii
BARILLA Makaron spaghettini 500 g

BARILLA

Makaron spaghettini

500 g
12,98 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
5.0
z 12 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron bucatini (rurka spaghetti) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron bucatini (rurka spaghetti)

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2029
5.0
z 41 opinii
RUMMO Makaron spaghetti grossi 500 g

RUMMO

Makaron spaghetti grossi

500 g
17,18 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2029
4.8
z 25 opinii
BARILLA Colezzione Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti)

500 g
18,78 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2029
4.9
z 34 opinii
RANA Makaron Spaghetti (świeży) 250 g

RANA

Makaron Spaghetti (świeży)

250 g
39,16 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
5.0
z 41 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum) 400� g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2029
5.0
z 32 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
33,97 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2028
4.9
z 51 opinii
ZŁOTY ŁAN Makaron spaghetti 400 g

ZŁOTY ŁAN

Makaron spaghetti

400 g
8,47 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2029
4.6
z 14 opinii
GRANORO Makaron spaghetti BIO 500 g

GRANORO

Makaron spaghetti BIO

500 g
15,18 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-06-2029
4.9
z 26 opinii
SAM MILLS Makaron spaghetti bezglutenowy 500 g

SAM MILLS

Makaron spaghetti bezglutenowy

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2029
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron spaghetti bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron spaghetti bezglutenowy

250 g
34,76 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028
4.9
z 9 opinii
DIET FOOD Makaron konjac spaghetti bezglutenowy 270 g

DIET FOOD

Makaron konjac spaghetti bezglutenowy

270 g
35,15 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2027
4.9
z 8 opinii
BETTER THAN FOODS Makaron konjac spaghetti bezglutenowy BIO 385 g

BETTER THAN FOODS

Makaron konjac spaghetti bezglutenowy BIO

385 g
25,43 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
5.0
z 7 opinii
DOLCE&GABBANA Makaron Spaghetti (Pasta di Gragnano I.G.P.) 500 g

DOLCE&GABBANA

Makaron Spaghetti (Pasta di Gragnano I.G.P.)

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2028

Produkty marki BARILLA

5.0
z 86 opinii
BARILLA Colezzione Makaron tagliatelle (wstążka) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron tagliatelle (wstążka)

500 g
24,98 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2029
4.9
z 77 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii)

400 g
26,22 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2027
4.9
z 25 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny)

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2027
4.9
z 38 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką)

400 g
26,22 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2028
5.0
z 41 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami)

400 g
40,22 zł/kg
Cena16,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 42 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Napoletana (z cebulą i ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Napoletana (z cebulą i ziołami)

400 g
26,22 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
4.9
z 14 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Ricotta (z serem Ricotta) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Ricotta (z serem Ricotta)

400 g
41,22 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2027
5.0
z 38 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami)

400 g
26,22 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
5.0
z 22 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Classico (z ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Classico (z ziołami)

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-04-2028
4.9
z 22 opinii
BARILLA Colezzione Makaron lasagne 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron lasagne

500 g
24,58 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 60 opinii
BARILLA Colezzione Makaron Farfalle (kokardki) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron Farfalle (kokardki)

500 g
18,78 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2029
5.0
z 27 opinii
BARILLA Colezzione Makaron Orecchiette Pugliesi 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron Orecchiette Pugliesi

500 g
18,78 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028
4.8
z 18 opinii
BARILLA Colezzione Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe)

500 g
18,78 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2028
5.0
z 104 opinii
BARILLA Pesto alla Genovese (z bazylii) 190 g

BARILLA

Pesto alla Genovese (z bazylii)

190 g
78,37 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2027
5.0
z 217 opinii
BARILLA Makaron spaghetti 500 g

BARILLA

Makaron spaghetti

500 g
12,98 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029
5.0
z 81 opinii
BARILLA Makaron bavette 500 g

BARILLA

Makaron bavette

500 g
14,18 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store