
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
"Zuber" - szczawa hiperosmotyczna. Leczy nadkwasotę. Niezastąpiony w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, Żółciotwórcze i żółciopędne działanie wody jest wykorzystywane w leczeniu wątroby i dróg żółciowych. Stosowany w leczeniu cukrzycy - obniża podwyższony poziom cukru we krwi.
Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. 1793 - 200 lat tradycji
Jan źródło mikroelementów . Szczególnie zalecany w leczeniu schorzeń urologicznych (kamica nerkowa). Stosowany również w leczeniu innych schorzeń nerek i dróg moczowych oraz miażdżycy i cukrzycy (w połączeniu z wodą "Zuber"), gdyż obniża wydatnie poziom cholesterolu we krwi. Bardzo moczopędny. Szczególnie zalecana w przewlekłych nieżytach przewodu pokarmowego, nerwicach, stanach stresowych i chorobach neurologicznych. Działa przeciwalergicznie - niezastąpione źródło magnezu i wapnia. Kryniczanka źródło wapnia i magnezu. Woda o wysokiej mineralizacji (źródło mikroelementów głównie wapnia i magnezu mających znaczenie fizjologiczno-odżywcze dla organizmu). Pobudza apetyt, usprawnia trawienie, reguluje przemianę materii. Zalecana w celach profilaktyczno-zdrowotnych.
zwalcza zgagę i nadkwasotę żołądka
zapobiega skutkom spożycia alkoholu
dla osób z chorobami układu trawienia
Zastosowanie: Profilaktycznie: 3 x dziennie 1 szklanka wody (można lekko podgrzać) około pół godziny przed posiłkiem. Uwaga! Nie zaleca się jedzenia surowych owoców i warzyw na godzinę przed spożyciem wody.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu (zalecana temperatura od 4°C do 20°C). Chronić przed zamrożeniem i promieniami słonecznymi. Osad jest zjawiskiem naturalnym.
Min. temp. °C 4
Maks. temp. °C 20
| Typ | Przechowywać w temperaturze otoczenia |
33-380 Krynica-Zdrój, ul. Nowotarskiego 9/4
- rozdzielić opakowanie - wyrzucić osobno
Uzdrowisko Krynica-Zegiestów S.A. 33-380 Krynica-Zdrój, ul. Nowotarskiego 9/4 Dział Handlowy: tel. 18 471 22 23 e-mail: kryniczanka@kryniczanka.pl
Zuber
| Marka | Zuber |
Woda z Krynic-Zdroju Zuber - naturalna woda lecznicza: zalecana jest w chorobach układu trawienia, w leczeniu chorób wrzodowych żołądka i dwunastnicy, zwalcza nadkwasotę, zwiększa spalanie tłuszczów, powodując spadek wagi, łagodzi przykre objawy spożycia alkoholu, w połączeniu z wodą Jan wspomaga leczenie chorób naczyń obwodowych i miażdżycy. Zawiera naturalny dwutlenek węgla ze źródła. Analizę fizyko-chemiczną wykonano przez akredytowane laboratorium. Woda posiada świadectwo, potwierdzające właściwości lecznicze naturalnego surowca leczniczego. Rozlewana ze źródła „Zuber" w Krynicy-Zdroju.
W ofercie również wody lecznicze: Słotwinka Jan Tadeusz * Mieczysław * Józef* *Dostępne wyłącznie w Pijalniach Uzdrowiskowych w Krynicy-Zdroju Szczegóły na www.kryniczanka.pl
Więcej na kryniczanka.pl
Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. 1793 200 lat tradycji Producent poleca również: Jan źródło mikroelementów Szczególnie zalecany w leczeniu schorzeń urologicznych (kamica nerkowa). Stosowany również w leczeniu innych schorzeń nerek i dróg moczowych oraz miażdżycy i cukrzycy (w połączeniu z wodą "Zuber"), gdyż obniża wydatnie poziom cholesterolu we krwi. Bardzo moczopędny. Słotwinka źródło wapnia i magnezu Szczególnie zalecana w przewlekłych nieżytach przewodu pokarmowego, nerwicach, stanach stresowych i chorobach neurologicznych. Działa przeciwalergicznie - niezastąpione źródło magnezu i wapnia. Kryniczanka źródło wapnia i magnezu Woda o wysokiej mineralizacji (źródło mikroelementów głównie wapnia i magnezu mających znaczenie fizjologiczno-odżywcze dla organizmu). Pobudza apetyt, usprawnia trawienie, reguluje przemianę materii. Zalecana w celach profilaktyczno-zdrowotnych.
Ogórki krótkie 2-4 szt.
Rzodkiewka pęczek
Avocado Hass dojrzałe
Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia
Cukier biały
Niegazowany woda źródlana
Napój gazowany
Naturalna niegazowana woda mineralna
Majonez dekoracyjny
Winogrona jasne
Kiełbasa biała parzona 100% Polskiego Mięsa
Woda mineralna niegazowana
Napój gazowany
Mleko UHT 3,2%
Twaróg Sernikowy (wiaderko)
Sok 100% Pomarańcza
Chrzan
Pomarańcze sokowe 4-7 szt.
Włoszczyzna
Ogórki kiszone BIO
Mąka pszenna tortowa (typ 450)
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)
Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów
Ogórki konserwowe
Czekolada klasyczna gorzka 64%
Sok 100% Jabłko
Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)
Żurek staropolski z beki domowy
Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa
Ser Gouda w kawałku
Mleko UHT bez laktozy 1,5 %
Ser Mascarpone
Ser żółty Gouda (plastry)
Boczek surowy wędzony w kostce
Passata (przecier pomidorowy)
Mocny Gaz Woda źródlana
Seler naciowy
Serek twarogowy śmietankowy
Kiełbasa koszyczkowa
Majonez kielecki
Śmietanka UHT 30% do ciast i deserów
Pomidory krojone bez skórki
Ser Królewski z Kolna w plastrach
Boczek surowy wędzony - plastry
Cukier drobny
Cukier puder
Naturalna woda mineralna niegazowana
Mineralna woda lecznicza Słotwinka
Mineralna woda lecznicza Jan