Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

RAID Przeciw molom Kulki o zapachu zielonej herbaty 18 szt. 1 szt

Kulki przeciw molom o zapachu zielonej herbaty.

RAID Przeciw molom Kulki o zapachu zielonej herbaty 18 szt. 1 szt
FriscoNowy, zapakowany
9,99
za 1 sztukę
EAN: 5000204729795
chwilowo niedostępny
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Raid kulki przeciw molom o zapachu zielonej herbaty chronią ubrania przed molami i ich jajami aż do 3 miesięcy. Aktywne granulki zamknięte w perforowanych kulkach, zapewniają ciągłe, kontrolowane uwalnianie substancji czynnej. Saszetki mogą być umieszczane w bezpośrednim kontakcie z ubraniami (np. w kieszeniach), gdyż nie pozostawiają śladów i nie niszczą tkanin. Nadają zapach zielonej herbaty szufladom i szafom.

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przechowywanie

Termin ważności: 3 lata od daty produkcji (na opakowaniu).

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: 1. Nie otwieraj pojedynczych kulek. 2. Do mniejszych powierzchni (np. szuflada) używaj 3-4 kulek. Do większych powierzchni używaj 12 kulek na każde 0,5 m3. Dla lepszego efektu otwieraj szuflady/szafy, w których są umieszczone kulki, tak rzadko jak to możliwe. 3. Rozłóż kulki w kilku różnych miejscach w szufladach lub szafach. 4. Po użyciu umyć ręce.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

18 x 1,5

Jednostka

g

Waga brutto: 36

Liczba jednostek

Liczba jednostek: 18

Wymiar liczbowy: 1.5

Jednostka (specyficzna): Gramów

Liczba użyć

18

Rodzaj opakowania

Typ: Zawieszka

Kraj

Kraj produkcji: UE

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

węgierski

polski

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Raid kulki przeciw molom o zapachu zielonej herbaty. Substancja czynna: Empentryna 0,186 g/100 g. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Ze względów bezpieczeństwa produktu należy używać tylko zgodnie z jego przeznaczeniem oraz sposobem użycia. Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt. Przechowywać z dala od żywności, napojów i karmy dla zwierząt. Unikać kontaktu preparatu z żywnością i naczyniami kuchennymi. Pierwsza pomoc: Produkt używany zgodnie z etykietą nie wywołuje żadnych niepożądanych bezpośrednich i pośrednich skutków ubocznych dla zdrowia człowieka. W przypadku kontaktu ze skórą i oczami należy przepłukać obficie wodą. Uzyskać pomoc medyczną w przypadku pojawienia się i utrzymywania podrażnienia. W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów, niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę. W sytuacji, gdy konieczna jest inna pomoc niż podana w zaleceniach, należy skontaktować się z ośrodkiem zatruć. Zawiera: d-limonen, geraniol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Postępowanie z odpadami: Opróżnione opakowanie oddać do recyklingu. Jeżeli opakowanie zawiera resztki produktu, traktować jako odpad i oddać do utylizacji, zgodnie z lokalnymi przepisami. Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 5492/13.

Rozporządzenie CLP

środowisko: Brak hasła ostrzegawczego

Informacje producenta

Pokaż

Cechy

ubrania pachnące szczęściem

Marka

Raid

Marka: Raid

Marka producenta

Marka: SC Johnson

Produkt

Nazwa funkcjonalnaKulki przeciw molom
Wariantzielona herbata

Pochodzenie

UE.

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny: SC Johnson Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7 02-677 Warszawa tel. +48 22 445 88 00 Infolinia: 0 801 11 12 11 (całkowity koszt połącz. wg taryfy lokalnej) www.scjohnson.com

Telefon/Fax kontaktowy

+48224458800

801111211

Adres internetowy

www.scjohnson.com

Tagi:

RAID