Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy cienkie
Cienkie klasyczne
INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne
Kiełbaski Szlachetne INDYKPOL 240g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 6 opinii

INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne

240 g
INDYKPOL

Frisco poleca
Cena10,99 zł
45,79 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kiełbaski Szlachetne z indyka są doskonałą alternatywą dla produktów wieprzowych przez niższą zawartość tłuszczu, dzięki czemu są dobrym wyborem dla osób na diecie czy dbających o zdrowie. Specjalnie opracowana mieszanka przypraw oraz wysokiej jakości mięso z indyka gwarantują pełnię smaku i aromatu. Kiełbaski Szlachetne wyróżniają się na tle konkurencji dzięki zastosowaniu osłonki kolagenowej – rozwiązania rzadko spotykanego w tym segmencie. Kiełbaski o wysokiej zawartości łatwo przyswajalnego białka


INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne


Produkt dostępny
Data przydatności: 17.10.2026
Tagi
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
688.00 kJ
8.2%
Wartość energetyczna (kcal)
165.00 kcal
8.3%
Tłuszcz (g)
10.00 g
14.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.50 g
12.5%
Węglowodany (g)
2.70 g
1.0%
w tym cukry (g)
0.60 g
0.7%
Białko (g)
15.00 g
30.0%
Sól (g)
2.10 g
35.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne drobiowe kiełbaski śniadaniowe
25.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, ale trochę za długa lista składników.
25.06.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne kiełbaski, chude mięso, dobre zarówno na ciepło jak i na zimno, można jeść z osłonką, wygodne opakowanie
06.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
45,79 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
240 g
Dostawca:
INDYKPOL
Marka:
INDYKPOL
EAN:
5901869022255
Cena za kg:
45,79 zł/kg
Waga:
240 g
Marka:
INDYKPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INDYKPOL
EAN:
5901869022255

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

od 2°C do 6°C


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

mięso z indyka 90%, skrobia ziemniaczana, sól, przyprawy ( w tym: laktoza z mleka), ekstrakty przypraw , aromaty, glukoza, błonnik pszenny bezglutenowy, ekstrakt drożdżowy, hydrolizat białka rzepakowo-kukurydzianego, skóry z indyka, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać: mleko, seler, gorczycę, soję

Produkty z kategorii Cienkie klasyczne

4.9
z 540 opinii
DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
37,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 61 opinii
DOLINA DOBRA Winerki 160 g

DOLINA DOBRA

Winerki

160 g
44,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
5.0
z 16 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa śląska z szynki Zero - E 350 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa śląska z szynki Zero - E

350 g
51,40 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 25 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa z karkówką 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa z karkówką

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 24 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa gospodarska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa gospodarska

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.8
z 6 opinii
INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne 240 g

INDYKPOL

Kiełbaski Szlachetne

240 g
45,79 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 12 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa francuska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa francuska

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 235 opinii
MORLINY Kiełbasa podwawelska 520 g

MORLINY

Kiełbasa podwawelska

520 g
35,56 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
5.0
z 120 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g)

~300 g
72,63 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 570 opinii
MORLINY Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka 400 g

MORLINY

Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka

400 g
32,23 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.8
z 137 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska z szynki 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska z szynki

500 g
32,18 zł/kg
Cena16,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.8
z 272 opinii
MORLINY Kiełbasa śląska 550 g

MORLINY

Kiełbasa śląska

550 g
29,80 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.8
z 81 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa podwawelska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa podwawelska - kawałek

~300 g
44,97 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
4.8
z 99 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa z beczki - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa z beczki - kawałek

~300 g
48,97 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
4.8
z 42 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa śląska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa śląska - kawałek

~300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 27 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa staropolska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa staropolska - kawałek

~300 g
49,63 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka
4.8
z 110 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa krucha ze wsi - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa krucha ze wsi - kawałek

~300 g
52,30 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
TARCZYŃSKI Kiełbaski Bez Osłonki Drobiowe 200 g 200 g

TARCZYŃSKI

Kiełbaski Bez Osłonki Drobiowe 200 g

200 g
35,45 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 58 opinii
STARA WĘDZARNIA Kiełbasa krucha 120 g

STARA WĘDZARNIA

Kiełbasa krucha

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 119 opinii
OLEWNIK Kiełbasa podwawelska z szynki 400 g

OLEWNIK

Kiełbasa podwawelska z szynki

400 g
43,72 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 91 opinii
OLEWNIK Kiełbasa śląska extra 500 g

OLEWNIK

Kiełbasa śląska extra

500 g
41,58 zł/kg
Cena20,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 60 opinii
OLEWNIK Kiełbasa wiejska (296g-444g) 370 g

OLEWNIK

Kiełbasa wiejska (296g-444g)

370 g
39,97 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
4.5
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa wiejska BIO 200 g 200 g

WASĄG

Kiełbasa wiejska BIO 200 g

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.8
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa chłopska bio 200 g

WASĄG

Kiełbasa chłopska bio

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 91 opinii
OLEWNIK Kiełbasa swojska 180 g

OLEWNIK

Kiełbasa swojska

180 g
53,28 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.7
z 141 opinii
OLEWNIK Kiełbasa podwawelska z szynki (200g-300g) 250 g

OLEWNIK

Kiełbasa podwawelska z szynki (200g-300g)

~250 g
38,76 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.9
z 76 opinii
MORLINY Kiełbasa morlińska 600 g

MORLINY

Kiełbasa morlińska

600 g
37,15 zł/kg
Cena22,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.7
z 60 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kiełbasa śląska Ekstra 300 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kiełbasa śląska Ekstra

~300 g
39,63 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
GROT Kiełbasa grotowska z szynki (480g-720g) 600 g

GROT

Kiełbasa grotowska z szynki (480g-720g)

~600 g
54,82 zł/kg
Cena32,89 zł
Do koszyka
4.4
z 36 opinii
OLEWNIK Kiełbasa głogowska z szynki 454 g

OLEWNIK

Kiełbasa głogowska z szynki

~454 g
39,85 zł/kg
Cena18,09 zł
Do koszyka

Produkty marki INDYKPOL

4.9
z 2015 opinii

39% taniej

INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

INDYKPOL

Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 579 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
33,73 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,49 zł
14,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 406 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso z uda indyka na gulasz 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso z uda indyka na gulasz

400 g
34,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
14,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 208 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki classic bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki classic bezglutenowe

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
4.9
z 30 opinii
INDYKPOL Filetki z Indykiem 200 g

INDYKPOL

Filetki z Indykiem

200 g
30,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 103 opinii
INDYKPOL Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g) 800 g

INDYKPOL

Sztuka mięsa z indyka wolnogotowana (640g-960g)

~800 g
31,24 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.8
z 16 opinii
INDYKPOL Pasztet pieczony 320 g

INDYKPOL

Pasztet pieczony

320 g
24,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.7
z 57 opinii
INDYKPOL Jedynki Parówki z serem bezglutenowe 200 g

INDYKPOL

Jedynki Parówki z serem bezglutenowe

200 g
31,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,39 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 124 opinii
INDYKPOL Sznycle z piersi indyka Premium 260 g

INDYKPOL

Sznycle z piersi indyka Premium

260 g
69,19 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 814 opinii
INDYKPOL Sznycle z fileta indyka 360 g

INDYKPOL

Sznycle z fileta indyka

360 g
52,75 zł/kg
friscontowa cena
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 275 opinii
INDYKPOL Samo dobro Polędwiczka z indyka (320g-460g) 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Polędwiczka z indyka (320g-460g)

~400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 425 opinii
INDYKPOL Samo dobro Filet z piersi indyka (800g-1200g) 1 kg

INDYKPOL Samo dobro

Filet z piersi indyka (800g-1200g)

~1 kg
53,99 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 339 opinii
INDYKPOL Zestaw kulinarny z indyka 1 kg

INDYKPOL

Zestaw kulinarny z indyka

~1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.8
z 262 opinii
INDYKPOL Pasztet żurawina (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet żurawina (160g-240g)

~200 g
31,45 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 241 opinii
INDYKPOL Pasztet z borowikami (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet z borowikami (160g-240g)

~200 g
30,45 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
4.8
z 154 opinii
INDYKPOL Pasztet śliwka (160g-240g) 200 g

INDYKPOL

Pasztet śliwka (160g-240g)

~200 g
31,45 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store