Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania mączne i pierogi
Pierogi
ALMONTE Pierogi z kurczakiem
Pierogi z kurczakiem - Almonte. Doskonały sposób na smaczny obiad.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 28 opinii

ALMONTE Pierogi z kurczakiem

380 g
ALMONTE

Cena29,99 zł
78,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pierogi z kurczakiem Almonte to przepyszne danie, którego smak zachwyci każego smakosza domowych potraw. Pierożki robione są ręcznie. W delikatnym cieście znajduje się smaczny farsz z mięsa drobiowego oraz świeżych warzyw.

Wyrazisty smak pierogów z kurczakiem Almonte jest zupełnie jak domowy. To szybki sposób na obiad, wystarczy podgotować w słonej wodzie i omaścić. Można również dodać przyrumienionej cebulki do smaku.

Pierogi z kurczakiem Almonte - dlaczego warto je mieć?

  • Smakują zupełnie jak domowe
  • Są wykonywane ręcznie
  • Pyszny farsz drobiowy z dodatkiem warzyw
  • Wystarczy podgotować lub podsmażyć

ALMONTE Pierogi z kurczakiem


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.10.2026
Dostępne warianty
ALMONTE Pierogi z mięsem
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
tłuszcz
9.52 g
13.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.36 g
6.8%
węglowodany
26.26 g
10.1%
w tym cukry (g)
0.90 g
1.0%
białko
11.84 g
23.7%
Sól (g)
1.00 g
16.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubione pierogi, ale strasznie skoczyły do góry cenowo w przeciągu roku
19.08.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
To są moje ulubione pierożki. Ciasto nie za grube, smaczny farsz.
18.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Pierogi smaczne ale przyznam że dość drogie
18.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Naprawdę smaczne i o niebo lepsze od mrożonych gumolitów
05.11.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.11.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
78,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
380 g
Dostawca:
ALMONTE SPÓŁKA Z OGR
Marka:
ALMONTE
EAN:
5907550756447
Cena za kg:
78,92 zł/kg
Waga:
380 g
Marka:
ALMONTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ALMONTE SPÓŁKA Z OGR
EAN:
5907550756447

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

​Przechowywać w temperaturze 0-4 st. C.


Instrukcje dotyczące przygotowania

Odgrzać na parze. Podawać z okrasą tłuszczu i cebuli lub sosem.

Można też pierogi o temperaturze otoczenia odsmażyć na patelni wraz ze skwarkami na złoto.


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

​Przechowywać w temperaturze 0-4 st. C.

Produkty z kategorii Pierogi

4.9
z 48 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi leniwe 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi leniwe

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 97 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi ruskie 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi ruskie

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 45 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi szpinakowe 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi szpinakowe

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 43 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi z serem 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi z serem

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.8
z 40 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi zbójnickie 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi zbójnickie

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 29 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi mięsne 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi mięsne

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 82 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Pierogi z ziemniakami i serem BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Pierogi z ziemniakami i serem BIO

400 g
54,47 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.8
z 56 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Pierogi z mięsem BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Pierogi z mięsem BIO

400 g
59,73 zł/kg
Cena23,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 36 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi z kapustą i grzybami 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi z kapustą i grzybami

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.8
z 66 opinii
SMAKMAK Pierogi ruskie 400 g

SMAKMAK

Pierogi ruskie

400 g
22,97 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 75 opinii
SMAKMAK Pierogi z serem 400 g

SMAKMAK

Pierogi z serem

400 g
22,97 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 76 opinii
SMAKMAK Pierogi z mięsem 400 g

SMAKMAK

Pierogi z mięsem

400 g
22,97 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
5.0
z 35 opinii
ALMONTE Pierogi z mięsem 380 g

ALMONTE

Pierogi z mięsem

380 g
68,39 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
4.9
z 28 opinii
ALMONTE Pierogi z kurczakiem 380 g

ALMONTE

Pierogi z kurczakiem

380 g
78,92 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.7
z 27 opinii
ALMONTE Pierogi jagodowe 390 g

ALMONTE

Pierogi jagodowe

390 g
87,15 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.9
z 42 opinii
ALMONTE Pierogi z serem 390 g

ALMONTE

Pierogi z serem

390 g
73,31 zł/kg
Cena28,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.7
z 30 opinii
ALMONTE Pierogi ruskie 390 g

ALMONTE

Pierogi ruskie

390 g
73,31 zł/kg
Cena28,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 10 opinii
ALMONTE Pierogi graham z serem 400 g

ALMONTE

Pierogi graham z serem

400 g
71,47 zł/kg
Cena28,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.0
z 2 opinii
MAMAVEGE Pierogi z truskawkami 275 g

MAMAVEGE

Pierogi z truskawkami

275 g
72,69 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.8
z 76 opinii
SMAKMAK Pierogi z kapustą i grzybami 400 g

SMAKMAK

Pierogi z kapustą i grzybami

400 g
22,97 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.0
z 4 opinii
MAMAVEGE Pierogi z ziemniakami i twarogiem 275 g

MAMAVEGE

Pierogi z ziemniakami i twarogiem

275 g
75,60 zł/kg
Cena20,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
5.0
z 6 opinii
MAMAVEGE Pierogi z ziemniakami ioliwą truflową 275 g

MAMAVEGE

Pierogi z ziemniakami ioliwą truflową

275 g
69,78 zł/kg
Cena19,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.8
z 29 opinii
ALMONTE Pierogi z kapustą i grzybami 390 g

ALMONTE

Pierogi z kapustą i grzybami

390 g
73,31 zł/kg
Cena28,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 6 opinii
MAMAVEGE Pierogi z kapustą i grzybami 275 g

MAMAVEGE

Pierogi z kapustą i grzybami

275 g
85,05 zł/kg
Cena23,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
3.0
z 1 opinii
MAMAVEGE Pierogi z jabłkami i cynamonem 275 g

MAMAVEGE

Pierogi z jabłkami i cynamonem

275 g
66,15 zł/kg
Cena18,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.3
z 7 opinii
MAMAVEGE Pierogi ze szpinakiem i serem typu feta 275 g

MAMAVEGE

Pierogi ze szpinakiem i serem typu feta

275 g
78,51 zł/kg
Cena21,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026

Produkty marki ALMONTE

5.0
z 23 opinii
ALMONTE Kopytka 500 g

ALMONTE

Kopytka

500 g
46,98 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 35 opinii
ALMONTE Pierogi z mięsem 380 g

ALMONTE

Pierogi z mięsem

380 g
68,39 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
4.9
z 42 opinii
ALMONTE Pierogi z serem 390 g

ALMONTE

Pierogi z serem

390 g
73,31 zł/kg
Cena28,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.7
z 27 opinii
ALMONTE Pierogi jagodowe 390 g

ALMONTE

Pierogi jagodowe

390 g
87,15 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.7
z 30 opinii
ALMONTE Pierogi ruskie 390 g

ALMONTE

Pierogi ruskie

390 g
73,31 zł/kg
Cena28,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 60 opinii
ALMONTE Kluski śląskie 500 g

ALMONTE

Kluski śląskie

500 g
46,98 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 10 opinii
ALMONTE Pierogi graham z serem 400 g

ALMONTE

Pierogi graham z serem

400 g
71,47 zł/kg
Cena28,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.8
z 29 opinii
ALMONTE Pierogi z kapustą i grzybami 390 g

ALMONTE

Pierogi z kapustą i grzybami

390 g
73,31 zł/kg
Cena28,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store