Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

LIGHT Live Wino białe półwytrawne bezalkoholowe 750 ml

Wino białe półwytrawne bezalkoholowe

LIGHT Live Wino białe półwytrawne bezalkoholowe 750 ml
FriscoNowy, zapakowany
24,99
za 1 szt. / 750 ml
33,32 / l
EAN: 4001744061049
chwilowo niedostępny
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Light Live White to bezalkoholowe białe wino o lekko cytrusowym aromacie. Jest półwytrawne, mocno zbliżone do wytrawnego (najbardziej wytrawne spośród białych win z naszej oferty).
Wino posiada jasnosłomkowy kolor, w kieliszku jest krystaliczne i delikatnie perliste. W aromacie potwierdza, że jest wytwarzane ze szczepu Chardonnay. Dominuje soczyste słodkie jabłko oraz nektarynka. Usta są powściągliwe, eleganckie, lekko kwasowe. W smaku dominuje jabłko, a nawet świeżo wyciśnięty sok jabłkowy (taki jeszcze z pianką).
Wytworzone jest z najwyższej jakości winogron z popularnych europejskich winnic. Poddawane procesowi destylacji próżniowej w temperaturze od około 30°C, dzięki czemu w łagodny sposób zostaje usunięty alkohol powstały podczas fermentacji. Dodanie białego moszczu gronowego otrzymanego według unikalnej procedury, czyni Light Live White wyjątkowym winem o dużej ilości składników odżywczych i orzeźwiających właściwościach.
Niezaprzeczalną zaletą jest niewielka zawartość alkoholu – poniżej 0,5% (około 0,2-0,3%), jak również obniżona kaloryczność – w 100ml jest zaledwie 23 kcal.

Rodzaj wina: białe
Szczep: mieszanka tradycyjnych odmian winorośli
Kraj: Niemcy
Temperatura serwowania: 8-10°C
Propozycje podania: świetny dodatek do dań z białych mięs i owoców morza

Zawartość alkoholu: < 0,5%

Podmiot odpowiedzialny

Pokaż
KANSULTING

Tagi:

LIGHT