Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy

KAMIS jest najbardziej znaną i rozpoznawalną marką przypraw i musztard na polskim rynku, założona w 1991 roku firma od początku zdobyła zaufanie konsumentów.
We wrześniu 2011 roku, firma została przejęta przez McCormick & Company Inc., światowego lidera rynku przypraw.
W McCormick wiemy że smak i jakość naszych ziół i przypraw jest najważniejszy dla naszych konsumentów, dlatego kupujemy je tylko od sprawdzonych i stałych producentów.
Jakość wpisana jest w DNA McCormick. Wiemy, jak najlepiej zapewnić produktom McCormick najwyższą jakość. Wychodzimy z założenia, że zapewnianie jakości to kluczowe zadanie McCormick, dlatego nasze systemy, procesy i działania należą do najbardziej restrykcyjnych w branży. Badamy nie tylko gotowe produkty – z taką samą uwagą testujemy również składniki wykorzystywane do ich produkcji.


Kurczak teriyaki z makaronem ryżowym i warzywami

Składniki:
• 400 g mięsa z uda kurczaka bez skóry i kości
• 200 g makaronu ryżowego 5 mm
• 2 łyżki oleju
• 100 g czerwonej papryki pokrojonej w cienkie słupki
• 60 g marchewki pokrojonej w cienkie słupki
• 1 opakowanie KAMIS Kurczaka teriyaki z makaronem ryżowym i warzywami
•150 ml zimnej wody
• 3 łyżki szczypioru z dymki drobno pokrojonego pod skosem
• KAMIS Sól morska w młynku do smaku

Przygotowanie:

1. Kurczaka pokrój w kostkę 1,5 cm, delikatnie posól.
2. Makaron ugotuj według wskazówek na opakowaniu, odcedź i przepłucz zimną wodą.
3. Na dużej patelni rozgrzej olej, podsmaż kurczaka na złoty kolor, dodaj paprykę i marchew, smaż razem 2–3 minuty.
4. Zawartość opakowania dokładnie wymieszaj z wodą, wlej na patelnię i gotuj 2 minuty, aż sos się zagęści.
5. Dodaj makaron, wymieszaj, posyp szczypiorem.
6. Dodatkowo przed podaniem możesz dodać niewielką ilość sosu sojowego i posypać prażonym sezamem.


Dodaj składniki do koszyka


Gnocchi z chrupiącym boczkiem w sosie paprykowo-pomidorowym ze szpinakiem

Składniki:

• 500 g gnocchi
• 150 ml passaty
• 200 ml wody
• 150 g boczku pokrojonego w słupki
• 70 g świeżego szpinaku
• 2 łyżki startego parmezanu
• 1 opakowanie KAMIS Gnocchi z chrupiącym boczkiem w sosie paprykowo-pomidorowym ze szpinakiem
• KAMIS Sól morska w młynku do smaku

Przygotowanie:


1. Zawartość opakowania wymieszaj dokładnie z passatą i wodą.
2. Na zimnej patelni umieść boczek, powoli podgrzewaj na wolnym ogniu, a następnie smaż kilka minut na średnim ogniu, aż będzie chrupiący, zdejmij z patelni.
3. W międzyczasie ugotuj gnocchi według wskazówek na opakowaniu, zostaw 100 ml wody z gotowania.
4. Gnocchi umieść na patelni, na której smażył się boczek, dodaj rozrobioną mieszankę oraz wodę z gotowania.
5. Gotuj około 4 minuty, w połowie gotowania dodaj połowę usmażonego boczku i szpinak, dokładnie wymieszaj.
6. Przed podaniem posyp pozostałym chrupiącym boczkiem i parmezanem.


Dodaj składniki do koszyka


Kurczak po koreańsku z air fryera z DIPem

Składniki:
• 5 szt. (450 g) skrzydełek z kurczaka
• 1 opakowania KAMIS AIR-FRY Kurczak Koreański
• olej w sprayu
DIP:
• 330 g jogurtu naturalnego
•1 opakowanie KAMIS DIP Fromage & Szczypiorek

Przygotowanie:

1. Kurczaka osusz ręcznikiem papierowym. Odetnij lotki i odrzuć. Skrzydełka przekrój na dwie części.
2. Każdy kawałek obtocz dokładnie w KAMIS AIRFRYER Kurczak Koreański.
3. Spryskaj olejem. Ułóż na kratce airfryera. Piecz w 170°C przez 20–25 minut (nie przewracaj).
4. Przyprawę KAMIS DIP dodaj do jogurtu i dokładnie wymieszaj.
5. Odstaw na 10 minut, aby smaki się połączyły. Podawaj na zimno.
6. Kurczaka podawaj z ryżem sticky rice, brokułami oraz Dipem.


Dodaj składniki do koszyka


Kurczak Kentucky z air fryera z DIPem

Składniki:
• 5 szt. podudzi z kurczaka (ok. 450 g)
• 1 opakowanie KAMIS AIR-FRY Kurczak Kentucky
• olej w sprayu
DIP:
• 200 ml śmietanki 30%
• 1 opakowanie KAMIS DIP Ser cheddar & Prażona cebulka

Przygotowanie:

1. Kurczaka osusz ręcznikiem papierowym.
2. Każdy kawałek obtocz dokładnie w AIRFRYER Kurczak Kentucky.
3. Spryskaj olejem. Ułóż na kratce air fryera. Piecz w 170°C przez 28–30 minut (nie przewracaj).
4. Śmietankę wlej do rondelka, dodaj przyprawę KAMIS DIP i doprowadź do wrzenia cały czas mieszając.
5. Gotuj ok. 2 min. Podawaj na zimno lub na gorąco.
6. Podawaj z kolbami kukurydzy lub sałatką coleslaw. Świetnie smakują także z pieczonymi ziemniakami albo chrupiącymi frytkami i Dipem.


Dodaj składniki do koszyka


Szaszłyki w stylu greckim z air fryera z DIPem

Składniki:
• 450 g mięsa z uda z kurczaka bez skóry i kości
• 1 opakowanie KAMIS AIR-FRY Kurczak Gyros
• 1/2 czerwonej cebuli, podzielonej na cząstki
• olej w sprayu
• krótkie patyki do szaszłyków
DIP:
• 330 g jogurtu naturalnego, gęstego
• 1 opakowanie KAMIS DIP Orientalny czosnek & Mięta

Przygotowanie:

1. Mięso osusz ręcznikiem papierowym. Pokrój na niewielkie kawałki (około 2 cm).
2. Każdy kawałek obtocz w przyprawie. Następnie nadziewaj na przemian z cebulą na patyczkach.
3. Spryskaj olejem. Ułóż na kratce air fryera. Piecz w 170°C przez 18–20 minut (nie przewracaj).
4. Przyprawę KAMIS DIP dodaj do jogurtu i dokładnie wymieszaj.
5. Odstaw na 10 minut. Podawaj na zimno.
6. Podawaj z sałatką w stylu greckim, frytkami lub chrupiącymi ziemniaczkami oraz Dipem.


Dodaj składniki do koszyka


Smażony ryż po chińsku z kurczakiem i warzywami

Składniki:
• 200 g ryżu białego długo ziarnistego
• 50 ml zimnej wody
• 450 g piersi z kurczaka pokrojonej w kostkę 1,5 cm
• 2 łyżki oleju
• 150 g zielonej fasolki mrożonej
• 1 mała marchew pokrojona pod skosem w półplasterki
• 2 duże liście kapusty pekińskiej pokrojone w szerokie paski
• 2 jajka roztrzepane
• 3 łyżki szczypioru z dymki
• 1 opakowanie KAMIS Smażony ryż po chińsku z kurczakiem i warzywami
• KAMIS Sól morska w młynku do smaku


Przygotowanie:

1. Ryż ugotuj na sypko i wystudź.
2. Zawartość opakowania wymieszaj z wodą.
3. Na dużej mocno rozgrzanej patelni podsmaż na złoty kolor kurczaka, zdejmij z patelni.
4. Na patelnię wrzuć warzywa, smaż 2 minuty i przesuń je na bok patelni. Wlej jajka i smaż omlet, aż będzie lekko ścięty. Wymieszaj z warzywami.
5. Dodaj ryż, mieszankę wymieszaną z wodą, kurczaka, wszystko podsmaż mieszając.
6. Przed podaniem posyp szczypiorem.


Dodaj składniki do koszyka


5.0
z 4 opinii
KAMIS Dip ser cheddar i prażona cebulka 20 g

KAMIS

Dip ser cheddar i prażona cebulka

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2028
5.0
z 3 opinii
KAMIS Dip fromage i szczypiorek 20 g

KAMIS

Dip fromage i szczypiorek

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2028
5.0
z 1 opinii
KAMIS Dip orientalny - czosnek i mięta 20 g

KAMIS

Dip orientalny - czosnek i mięta

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2028
5.0
z 47 opinii
KAMIS Curry - mieszanka przypraw 20 g

KAMIS

Curry - mieszanka przypraw

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2029
5.0
z 22 opinii
KAMIS Pieprz ziołowy 15 g

KAMIS

Pieprz ziołowy

15 g
212,67 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 67 opinii
KAMIS Koperek 6 g

KAMIS

Koperek

6 g
498,33 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2029
5.0
z 11 opinii
KAMIS Kminek cały 15 g

KAMIS

Kminek cały

15 g
199,33 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2029
4.9
z 28 opinii
KAMIS Kminek mielony 20 g

KAMIS

Kminek mielony

20 g
194,50 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2029
5.0
z 5 opinii
KAMIS Kolendra (nasiona) 15 g

KAMIS

Kolendra (nasiona)

15 g
279,33 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2029
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2029
4.9
z 36 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka po staropolsku 25 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka po staropolsku

25 g
119,60 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2029
4.8
z 4 opinii

16% taniej

KAMIS Przyprawa do bigosu i potraw z kapusty 20 g

KAMIS

Przyprawa do bigosu i potraw z kapusty

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2029
5.0
z 5 opinii

34% taniej

KAMIS Przyprawa do flaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do flaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
3,19 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2029
5.0
z 21 opinii

16% taniej

KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2029
5.0
z 31 opinii
KAMIS Przyprawa do mięsa wieprzowego 20 g

KAMIS

Przyprawa do mięsa wieprzowego

20 g
149,50 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2029
4.9
z 36 opinii
KAMIS Przyprawa do mięsa mielonego 20 g

KAMIS

Przyprawa do mięsa mielonego

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2029
5.0
z 35 opinii
KAMIS Przyprawa do ryb 20 g

KAMIS

Przyprawa do ryb

20 g
149,50 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2029
5.0
z 27 opinii
KAMIS Chili 15 g

KAMIS

Chili

15 g
199,33 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2029
5.0
z 28 opinii
KAMIS Imbir mielony 12 g

KAMIS

Imbir mielony

12 g
332,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2029
5.0
z 22 opinii
KAMIS Kurkuma 16 g

KAMIS

Kurkuma

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2029
5.0
z 26 opinii
KAMIS Cząber 10 g

KAMIS

Cząber

10 g
389,00 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
4.8
z 31 opinii
KAMIS Rozmaryn 15 g

KAMIS

Rozmaryn

15 g
259,33 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2029
5.0
z 25 opinii
KAMIS Zioła do sałatek z dodatkiem warzyw 10 g

KAMIS

Zioła do sałatek z dodatkiem warzyw

10 g
419,00 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2029
5.0
z 34 opinii
KAMIS Natka pietruszki 8 g

KAMIS

Natka pietruszki

8 g
373,75 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
5.0
z 3 opinii
KAMIS AIR-FRY Kurczak koreański (o smaku pasty gochujang) 20 g

KAMIS AIR-FRY

Kurczak koreański (o smaku pasty gochujang)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2028
KAMIS AIR-FRY Kurczak gyros 20 g

KAMIS AIR-FRY

Kurczak gyros

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2028
4.8
z 6 opinii

17% taniej

KAMIS Przyprawa do dań z fasoli 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z fasoli

20 g
124,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,49 zł
2,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
204,50 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
5.0
z 1 opinii
KAMIS AIR-FRY Kurczak kentucky 20 g

KAMIS AIR-FRY

Kurczak kentucky

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-06-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Marynata staropolska do mięs i drobiu 20 g

KAMIS

Marynata staropolska do mięs i drobiu

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2029
4.9
z 48 opinii
KAMIS Czosnek staropolski 20 g

KAMIS

Czosnek staropolski

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2029
5.0
z 68 opinii
KAMIS Przyprawa do gyrosa 20 g

KAMIS

Przyprawa do gyrosa

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2029
5.0
z 2 opinii
KAMIS Pieprz kolorowy ziarnisty - młynek 42 g

KAMIS

Pieprz kolorowy ziarnisty - młynek

42 g
314,05 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2029
5.0
z 24 opinii
KAMIS Ocet z białego wina 250 g

KAMIS

Ocet z białego wina

250 g
48,36 zł/kg
Cena12,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2029
5.0
z 72 opinii
KAMIS Ocet jabłkowy (z polskich jabłek) 250 ml

KAMIS

Ocet jabłkowy (z polskich jabłek)

250 ml
42,76 zł/l
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 97 opinii

15% taniej

KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 25 opinii
KAMIS Musztarda chrzanowa (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda chrzanowa (lekko ostra)

185 g
36,70 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
5.0
z 6 opinii
KAMIS Sól morska - młynek 90 g

KAMIS

Sól morska - młynek

90 g
142,11 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2028
4.9
z 35 opinii
KAMIS Pieprz cytrynowy 16 g

KAMIS

Pieprz cytrynowy

16 g
186,88 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2029
4.9
z 70 opinii
KAMIS Musztarda francuska (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda francuska (lekko ostra)

185 g
31,30 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027
5.0
z 42 opinii

27% taniej

KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
5.0
z 347 opinii

15% taniej

KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
5.0
z 17 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 280 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

280 g
27,82 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-05-2027
4.9
z 7 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 290 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

290 g
26,86 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
5.0
z 30 opinii
KAMIS Kardamon owoce 7 g

KAMIS

Kardamon owoce

7 g
1084,29 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2029
4.9
z 19 opinii
KAMIS Gałka muszkatołowa mielona 10 g

KAMIS

Gałka muszkatołowa mielona

10 g
399,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2029
4.9
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do pizzy 15 g

KAMIS

Przyprawa do pizzy

15 g
259,33 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2029
5.0
z 4 opinii
KAMIS GRILL Mieszanka przyprawowa do karkówki 20 g

KAMIS GRILL

Mieszanka przyprawowa do karkówki

20 g
169,50 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2029
5.0
z 3 opinii
KAMIS GRILL Mieszanka przyprawowa do kurczaka 18 g

KAMIS GRILL

Mieszanka przyprawowa do kurczaka

18 g
188,33 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2029
4.9
z 17 opinii
KAMIS Pieprz czarny ziarnisty - młynek 42 g

KAMIS

Pieprz czarny ziarnisty - młynek

42 g
278,33 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2029
5.0
z 11 opinii
KAMIS Sos sałatkowy włoski 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy włoski

8 g
361,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
4.9
z 7 opinii
KAMIS Sos sałatkowy francuski 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy francuski

8 g
361,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2028
5.0
z 8 opinii
KAMIS Sos sałatkowy czosnkowy 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy czosnkowy

8 g
361,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2028
5.0
z 9 opinii
KAMIS GRILL Mieszanka przyprawowa grzanki złociste 15 g

KAMIS GRILL

Mieszanka przyprawowa grzanki złociste

15 g
232,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
5.0
z 54 opinii
KAMIS Papryka wędzona słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka wędzona słodka mielona

16 g
161,88 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
5.0
z 14 opinii
KAMIS Suszone pomidory z chili 15 g

KAMIS

Suszone pomidory z chili

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.8
z 10 opinii
KAMIS Gałka muszkatołowa (cała) 10 g

KAMIS

Gałka muszkatołowa (cała)

10 g
759,00 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2029
4.9
z 21 opinii
KAMIS Czosnek granulowany (w słoiczku) 55 g

KAMIS

Czosnek granulowany (w słoiczku)

55 g
187,09 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
4.9
z 19 opinii
KAMIS Cynamon mielony (w słoiczku) 39 g

KAMIS

Cynamon mielony (w słoiczku)

39 g
256,15 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2029
5.0
z 20 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka po węgiersku 25 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka po węgiersku

25 g
119,60 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2029
4.6
z 8 opinii
KAMIS Sos sałatkowy grecki 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy grecki

8 g
361,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2028
4.8
z 13 opinii

30% taniej

KAMIS Musztarda czeska (słodko-ostra) 180 g

KAMIS

Musztarda czeska (słodko-ostra)

180 g
19,39 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
5.0
z 47 opinii
KAMIS Kardamon mielony 10 g

KAMIS

Kardamon mielony

10 g
649,00 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2029
5.0
z 33 opinii
KAMIS Przyprawa do karkówki 20 g

KAMIS

Przyprawa do karkówki

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2029
4.0
z 1 opinii
KAMIS Sól himalajska - młynek 85 g

KAMIS

Sól himalajska - młynek

85 g
164,59 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 52 opinii
KAMIS Zioła prowansalskie 8 g

KAMIS

Zioła prowansalskie

8 g
311,25 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2029
4.9
z 24 opinii
KAMIS Tymianek 8 g

KAMIS

Tymianek

8 g
311,25 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2029
5.0
z 42 opinii
KAMIS Bazylia 8 g

KAMIS

Bazylia

8 g
311,25 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2029
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
311,25 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2029
5.0
z 10 opinii
KAMIS Drożdże suszone (6 sasz. x 8g) 48 g

KAMIS

Drożdże suszone (6 sasz. x 8g)

48 g
251,88 zł/kg
Cena12,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
4.9
z 19 opinii
KAMIS Cukier z wanilią 12 g

KAMIS

Cukier z wanilią

12 g
382,50 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027
5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
864,50 zł/l
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
4.9
z 29 opinii

27% taniej

KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 78 opinii
KAMIS Pieprz czarny mielony 16 g

KAMIS

Pieprz czarny mielony

16 g
186,88 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2029
5.0
z 76 opinii
KAMIS Liście laurowe 5 g

KAMIS

Liście laurowe

5 g
598,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2029
4.8
z 32 opinii
KAMIS Cynamon mielony 12 g

KAMIS

Cynamon mielony

12 g
215,83 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2029
4.9
z 70 opinii
KAMIS Ziele angielskie 12 g

KAMIS

Ziele angielskie

12 g
215,83 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2029
5.0
z 48 opinii
KAMIS Pieprz czarny ziarnisty 16 g

KAMIS

Pieprz czarny ziarnisty

16 g
186,88 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2029
5.0
z 14 opinii
KAMIS Pieprz kolorowy ziarnisty 12 g

KAMIS

Pieprz kolorowy ziarnisty

12 g
407,50 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2029
4.9
z 15 opinii
KAMIS Soda oczyszczona 40 g

KAMIS

Soda oczyszczona

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2029
5.0
z 4 opinii
KAMIS Mix do śmietany 9 g

KAMIS

Mix do śmietany

9 g
265,56 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 38 opinii
KAMIS Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix) 15 g

KAMIS

Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix)

15 g
419,33 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2027
5.0
z 47 opinii
KAMIS Majeranek suszony 7 g

KAMIS

Majeranek suszony

7 g
355,71 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2029
5.0
z 22 opinii
KAMIS Cytrynowy łosoś w ziołach - mieszanka przyprawowa 18 g

KAMIS

Cytrynowy łosoś w ziołach - mieszanka przyprawowa

18 g
216,11 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2029
4.9
z 17 opinii
KAMIS Chai Latte - przyprawa do kawy 20 g

KAMIS

Chai Latte - przyprawa do kawy

20 g
199,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
5.0
z 19 opinii
KAMIS Zioła sycylijskie - mieszanka przyprawowa 10 g

KAMIS

Zioła sycylijskie - mieszanka przyprawowa

10 g
419,00 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2029
5.0
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do mięsa mielonego z suszonymi pomidorami 20 g

KAMIS

Przyprawa do mięsa mielonego z suszonymi pomidorami

20 g
209,50 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
194,50 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2029
5.0
z 65 opinii
KAMIS Musztarda miodowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda miodowa (łagodna)

185 g
31,30 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027
4.9
z 15 opinii
LA DROGHERIA Pasta Aglio Olio - mieszanka przyprawowa 15 g

LA DROGHERIA

Pasta Aglio Olio - mieszanka przyprawowa

15 g
292,67 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027
5.0
z 8 opinii
LA DROGHERIA Pasta Bolognese - mieszanka przyprawowa 15 g

LA DROGHERIA

Pasta Bolognese - mieszanka przyprawowa

15 g
292,67 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
5.0
z 7 opinii
LA DROGHERIA Pasta Carbonara - mieszanka przyprawowa 15 g

LA DROGHERIA

Pasta Carbonara - mieszanka przyprawowa

15 g
292,67 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027
5.0
z 23 opinii
KAMIS Przyprawa Udon 7 smaków z sezamem i sosem sojowym (kuchnia japońska) 15 g

KAMIS

Przyprawa Udon 7 smaków z sezamem i sosem sojowym (kuchnia japońska)

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska) 15 g

KAMIS

Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska)

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
5.0
z 22 opinii
KAMIS Przyprawa tajskie curry z kolendrą i pieprzem cayenne (kuchnia tajska) 15 g

KAMIS

Przyprawa tajskie curry z kolendrą i pieprzem cayenne (kuchnia tajska)

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028
4.9
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa Butter Chicken (kuchnia indyjska) z kminem rzymskim i kardamonem 15 g

KAMIS

Przyprawa Butter Chicken (kuchnia indyjska) z kminem rzymskim i kardamonem

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2028
5.0
z 9 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka pikantna 25 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka pikantna

25 g
139,60 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
124,50 zł/kg
3,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-09-2028
5.0
z 44 opinii
KAMIS Papryka słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka słodka mielona

16 g
186,88 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2028
5.0
z 24 opinii
KAMIS Papryka ostra mielona 16 g

KAMIS

Papryka ostra mielona

16 g
186,88 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2028
4.9
z 56 opinii
KAMIS Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią 12 g

KAMIS

Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią

12 g
215,83 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2028
4.9
z 16 opinii
FRENCH'S Przyprawa do frytek i ziemniaków HONEY&CHIPOTLE 15 g

FRENCH'S

Przyprawa do frytek i ziemniaków HONEY&CHIPOTLE

15 g
292,67 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
4.8
z 12 opinii
FRANK'S Red Hot Przyprawa do kurczaka BUFFALO z czosnkiem papryką i pieprzem cayenne (New York Style) 20 g

FRANK'S Red Hot

Przyprawa do kurczaka BUFFALO z czosnkiem papryką i pieprzem cayenne (New York Style)

20 g
204,50 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.9
z 22 opinii
FRANK'S Red Hot Przyprawa do kurczaka SWEET&SPICY z miodem czosnkiem i pieprzem cayenne (Georgia Style) 20 g

FRANK'S Red Hot

Przyprawa do kurczaka SWEET&SPICY z miodem czosnkiem i pieprzem cayenne (Georgia Style)

20 g
204,50 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2028
4.9
z 14 opinii
FRENCH'S Przyprawa do frytek i ziemniaków SMOKY SOUTHERN 15 g

FRENCH'S

Przyprawa do frytek i ziemniaków SMOKY SOUTHERN

15 g
292,67 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2028
5.0
z 9 opinii
KAMIS Chrupiący kurczak - panierka paprykowa 70 g

KAMIS

Chrupiący kurczak - panierka paprykowa

70 g
94,14 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
5.0
z 11 opinii
KAMIS Chrupiący kurczak - panierka czosnkowa 70 g

KAMIS

Chrupiący kurczak - panierka czosnkowa

70 g
94,14 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
5.0
z 17 opinii
KAMIS Chrupiący kurczak - panierka serowa 70 g

KAMIS

Chrupiący kurczak - panierka serowa

70 g
94,14 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2028
5.0
z 13 opinii
KAMIS Nuggetsy - panierka klasyczna 70 g

KAMIS

Nuggetsy - panierka klasyczna

70 g
94,14 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
4.9
z 23 opinii
KAMIS Musztarda staropolska (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda staropolska (lekko ostra)

185 g
36,70 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
4.9
z 8 opinii
KAMIS Chrupiący schabowy - panierka klasyczna 70 g

KAMIS

Chrupiący schabowy - panierka klasyczna

70 g
94,14 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
4.7
z 6 opinii
KAMIS GRILL Mieszanka przyprawowa pikantna 20 g

KAMIS GRILL

Mieszanka przyprawowa pikantna

20 g
169,50 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2029
5.0
z 13 opinii
KAMIS GRILL Mieszanka przyprawowa klasyczna 20 g

KAMIS GRILL

Mieszanka przyprawowa klasyczna

20 g
169,50 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2029
5.0
z 32 opinii
KAMIS x ROZKOSZNY Posypka bomba umami 15 g

KAMIS x ROZKOSZNY

Posypka bomba umami

15 g
232,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 39 opinii
KAMIS x ROZKOSZNY Posypka bajglowa do wszystkiego 15 g

KAMIS x ROZKOSZNY

Posypka bajglowa do wszystkiego

15 g
232,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
4.9
z 24 opinii
KAMIS x ROZKOSZNY Posypka wędzone chrupnięcie 15 g

KAMIS x ROZKOSZNY

Posypka wędzone chrupnięcie

15 g
232,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami 35 g

KAMIS Przepis na...

Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami

35 g
131,14 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
5.0
z 2 opinii
KAMIS Przepis na... Penne w sosie pomidorowym z mozzarellą 35 g

KAMIS Przepis na...

Penne w sosie pomidorowym z mozzarellą

35 g
131,14 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-06-2028
5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym 30 g

KAMIS Przepis na...

Polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym

30 g
153,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2027
5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Kurczaka po toskańsku z suszonymi pomidorami 30 g

KAMIS Przepis na...

Kurczaka po toskańsku z suszonymi pomidorami

30 g
153,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
4.8
z 4 opinii
KAMIS Przepis na... Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym 30 g

KAMIS Przepis na...

Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2028
5.0
z 4 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista z kardamonem 30 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista z kardamonem

30 g
126,33 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2029
5.0
z 5 opinii
KAMIS GRILL Mieszanka w stylu greckim 20 g

KAMIS GRILL

Mieszanka w stylu greckim

20 g
204,50 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store